Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyalogat engem a macskám?

Miért nyalogat engem a macskám?

Figyelt kérdés
a 2 éves kan cicám(fél perzsa)mindig nyalogatja a kezemet-lábamat!Miért?
2010. jún. 17. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged! Természetes dolog. Ő nem tudja kifejezni másképp az érzéseit, csak ilyen nyalogatos, dorombolós kontaktussal. :)
2010. jún. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy típusú testápoló, aminek édeskés illata van, az én macskám azt nyalja le rólam a lehető legalaposabban. Lehet, hogy érez valamit rajtad?
2010. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szeretet jele. Valószínű, te is szereted, és ezt érzi, de ő nem tud visszasimogatni.
2010. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha puszilom akkor ő meg megnyalja az arcomat vagy átkarolja a kezemet és magához húzza!olyan cuki!!
2010. jún. 17. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
szeret téged, ez olyasféle macskapuszi :) de cuki lehet
2010. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szeret ennyi az egész:)
2010. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen szeret tégedd. az én cicám is ezt csinálják bár lehet hogy a sót nyalják le a kiscicáink pl azért nyalogatnak ;)
2010. jún. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem lehet kanos,mert kivan heréltetve
2010. jún. 17. 18:00
 9/9 A kérdező kommentje:
mert éjszakákig kint járkált és egyszer el is törte a lábát az egyik porc nagyon arrébb volt a kelleténél,és miután megműtötték utána nagyon nyávogott,hiszen menni akart csajozni.de egyszer bent volt a lakásban leugrott a fotelből és spricolt a vér mindenhova mert valószínűleg meglőtték egy sörétes puskával.ezért ki kellett heréltetni!
2010. jún. 17. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!