Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak? Félek tőle.

Mi baja a macskámnak? Félek tőle.

Figyelt kérdés
Tegnap este berepult egy légy a szobába. Ettől teljesen bekattant, próbálta elkapni. A légy már kiment, de ő még bizonyos pontokat figyelt aztán ugrott (pedig semmi nem volt ott), utána kirohant a szobabol majd vissza. Megismetelte párszor. Ezutan lehiggadt és egész éjjel aludt. Ma normális volt egészen eddig, és most megint ugyanezt csinálja. Lopakodva jar, bizonyos pontokra tamad, néha megijed a semmitől és elrohan. Mi baja van? Már félek tőle, olyan furcsa. Nem is tudom merjek-e egy szobában aludni vele.
2018. júl. 3. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Játszik/vadászik :D
2018. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Semmi baja nincs, csak játszik. A mi macskánk is ezt csinálja néha.
2018. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szimplan csak nem normalis! Enyem is csinal ilyeneket amikor unatkozik sot ha ugy tartja kedve ul es benem all a szaja. Mondjuk mar rajottunk hogy a parom hianyolja nap kozben de teljesen hulye. :D
2018. júl. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nem rakom ki a szobából éjszakára, csak nem fog megenni:D:D

Egyébként a pupillaja is hatalmas az ilyen pillanataiban. Azt olvastam, hogy az a rémület jele. De nem tudom mitől fél. A légytől remült meg ennyire??

Az előbb feküdt és a fejét is olyan furán rángatta mintha kapkodna vele valami után.

Most már alszik.

2018. júl. 3. 00:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Játszik basszus...nem kell félni tőle. 🙄
2018. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A nagy pupilla nem feltétlenül a rémület jele,mikor a macskák vadásznak vagy játszanak akkor is kitágul a pupilla.Szóval nem megrémült a légy től hanem le akarja vadászni.Nyugi,ez teljesen normális,csak játszik,nem fog téged bántani.
2018. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Játszik a cica, nem kattant meg.

Játssz vele. Furcsa nekem, hogy edig nem láttad őt ilyennek. Szoktál vele játszani?

Dobálj neki pici labdát vagy húzogass előtte egy cipőfűzőt. Meglátod majd, hogy fog neki örülni :)

2018. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szoktam vele játszani, persze. Az se lepett meg amikor bent repkedett a légy és ezt csinálta. Most az ijesztett meg, hogy semmi nincs a szobában és mégis ilyen..

De megnyugodtam, köszönöm!:)

2018. júl. 3. 12:31
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom én is az előttem szólókat. Enyém már öregecskedő, 12 körül van, de ő is produkálja. Egyébként legtöbbször úgy mozog, mint akinek még az élet is fáj, sajnáltatja magát, aztán friss Duracellt eszik és percekig kergeti a semmit :) Van még egy, fiatalabb, látni kéne, milyen döbbenettel a pofiján néz ilyenkor.
2018. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy plüss egeret ami direkt macskáknak van állateledel üzletekben. Meg fogsz lepődni mennyire örülni fog és ellesz vele amíg lenyugszik.
2018. júl. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!