Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások, mutatkoztok a...

Macskások, mutatkoztok a macskátok elött ruhátlanul?

Figyelt kérdés
Akinek van macskája szokott elötte meztelenül lenni?-én ha lehet még alsógatyában sem vagyok elötte,felveszek egy mackót,vagy most nyáron rövid nadrágot.

2018. júl. 3. 22:55
1 2
 1/16 anonim válasza:
78%
Szoktam miért ne? Leszarja meg a jelenlétemet is. Más a gyereke előtt pucer ez mev csak egy macska
2018. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 tényleg, jogos!
2018. júl. 3. 22:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

De helyes vagy Kérdező!:)

Nekem a kutyával volt ilyen gondom.:)

2018. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kád szélén ül, amikor fürdök. :D
2018. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
Igazából tudom, hogy hülyeség, de engem is irritál valamelyest, ha ott bámul a macska. Van, hogy nem én öltözök fel, hanem a macskának kívül tágasabb...
2018. júl. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ő egy állat nem ember szerintem nem érdekli nagyon ha meztelen vagyok.És végül is ha úgy vesszük ő sem takargatja magát sőt,felemelt farokkal jár így mindig látom a seggét 😂
2018. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Ezek után megkérdezem, hogy mondjuk egy iskolai vagy uszodai öltözőben, képes vagy-e egyáltalán átöltözni?
2018. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Amíg a macskám a saját ágyamban a segglyukát nyaldossa, addig igen.
2018. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, nehogy már még szerencsétlen macskákat kezdjétek el támadni, akik egy rossz szót nem szólnak, csak mert ti szégyellősek vagytok az ablakon ülő légy előtt is... :D
2018. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
A macska a szomszédé amúgy, alszik 12 órát az én házamban, a fenti szobában, az ágy közepén, este van már, amúgy is indul vadászni, én meg levetkőzni, és lefeküdni, szóval ajtót nyitok neki... erre lepontoznak, hogy bántom a macskát. Zseniális!
2018. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!