Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova adhatnám be a sérült...

Hova adhatnám be a sérült szemű kiscicat eger közelében ahol jó helyre is kerül?

Figyelt kérdés
Születtek kiscicaink és már mind el is kelt, csak a sérült szeműt nem akarja senki sem elvinni.. Szegénynek az egyik szeme hiányzik, nagyon sajnálom és attól függetlenül még megérdemelné, hogy szerető gazdihoz, jó helyre kerüljön, egyébként eleven, kis játékos macsek. Ha valaki tud olyan helyet Egerben ahova be lehet adni (macskaalapitvany, allatvedok szervezete stb) írjon, de szerető gazdinak örülnék a legjobban, előre is köszönöm és remélem, hogy a csöppség jó helyre fog kerulnk
2018. júl. 4. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egri menhely allatokat vedjuk egyutt alapjtvany


Egyebkent calami nagyon ordenare parasztsagot akartam offolni, szoval most navyon szarul ereznem magam, ha nem irtam volna semmi ertelmeset...

2018. júl. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha az első nem írta meg, hát majd megteszem én.


Te vagy a legtökéletesebb példa rá, hogy miért kell a macskákat ivartalanítani, és miért nem csinálunk kismacskát, mert az cuki. Most komolyan? Szerinted nincs elég kidobott, szerencsétlen sorsú, haláltól megmentett macska az alapítványoknál, majd pont megköszönik, hogy lepasszolod a szaporított beteg kölyköt? Nehogy azt hidd, hogy ezért bárki is megsimizi a buksidat, hogy de ügyes vagy, amiért nem hajítod a kukába.

Tudod mit? Felelősséget vállaltál a macskáért, és felelősséget vállaltál a kölykökért is, akkor, amikor engedted a vemhességet. És nem kifogás, hogy nem hatott a tabi, pont el akartátok vinni, vagy csak kiszökött. Lehetett volna tenni a dolog ellen.

Nem kelt el a kismacska? Bizony benne van a pakliban. Ha annyira megérdemli a jó életet, biztosítsd neki! Tartsd meg, neveld fel, mert ugyebár, felelősséget vállaltál érte. Nem kell ide alapítvány meg menhely.

2018. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hiába kerül alapítványhoz, a sérült kismacskáknak jóval kevesebb esélye van szerető gazdihoz kerülni. a legtöbbnek nem is sikerül. gyakran látom hogy hónapokig, sőt, évekig próbálnak gazdit keresni a sérült macskáknak, és senki se jelentkezik. ha ennyire érdekel a sorsa, ivartalaníts az anyukával együtt, és tartsd meg. az a biztos.
2018. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, ne már. A te felelőtlenségedből született meg, akkor ne akard már lepasszolni, mert beteg a szeme, hanem neveld fel és viseld gondját. Annyira szörnyű, hogy ennyire felelőtlenek sokan még mindig. Menhelyre beadni, mikor így is fullon vannak az olyanok miatt, mint te!
2018. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elmondom, hogy az anya macska nem az enyem csak ide keveredett..valaki ki tette vemhesen...en befogadtam ideiglenesen, hogy ne keverdjen bajba..arrol mar nem tehetek,hogy az eredeti gazdaja nem ivartalanitotta, hanem kidobta..nekem nincs arra penzem hogy mas macskajat ivartalanitsam,nekem van cicam es az ivartalanitva is van..de ugy latszik itt nem lehet kerdezni semmit ,mert egybol letamadjak az embert, mihelyst en csak jot akarok a cicaknak...borzasztó ez az emberiseg...
2018. júl. 4. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ezt miért nem írtad le a kérdéshez, máris nem támadna senki. Mivel azt írtad kiscicáink születtek, elég egyértelműnek tűnt, hogy a saját macskád kicsinyei. Ivartalanításban kérj segítséget állatmentőktől, abban szoktak segíteni. Akár a Noénál érdeklődj.
2018. júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!