Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya macska szülés után...

Anya macska szülés után mennyi idővel lehet megint vemhes? Illetve egy évben hányszor?

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal és ősszel van a párzási időszak. De ivartalanításon még nem gondolkodtál?
2018. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, pont az ivartalanításra gondolva tettem fel a kérdést. Sajnos meghalt a gazdája a cicának, és rám maradt. Nagyon vad volt velem, nem tudtam megfogni, még most is félek, ha simogatom, de már talán megszokott engem azóta. Most lettek elválaszthatók a kiscicák (2 született), és el is választottam tőle őket, édesanyám gondozza jelenleg. Amit észrevettem, hogy nagyon barátságos lett velem azóta az anya cica, dörgölőzik a lábamhoz, dorombol nekem, követ mindenhová, félek, hogy ez annak a jele, hogy bagzani fog (ezt bagzásnak hívják?). Szóval napokon belül szeretném ezt valahogy elintézni, csak nem tudom mennyi időm van. Nehogy addig felcsináltassa magát!
2018. júl. 4. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vemhes macskát is lehet ivartalanítani, szóval ha netán a következő napokban vemhes lesz, még nem hiszem hogy hatalmas gondot jelent az orvosnak. :)
2018. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, nagy kő esett le a szívemről akkor! Ezt nem is tudtam.
2018. júl. 4. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Emiatt ne aggódj, vidd el akár most, megoldják. Vemhes cicát is ivartalanítanak, még mindig humánusabb, mint a sok szerencsétlen kóbor kiscica, akik nem élik meg a felnőttkort. Az enyémet tüzelés alatt ivartalanították, nem volt semmi gond, bár ehhez lehet kell egy jó orvos.
2018. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!