Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az mit jelent ha a macskám...

Az mit jelent ha a macskám homokos?

Figyelt kérdés
Hím macskával láttam többször is kufircolni

2018. júl. 4. 11:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Azt, hogy homokos

Az én kutyám is az volt

Mi itt a probléma?

2018. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%
De cuki lehez
2018. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
80%
Azt hogy hüjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjje vagy!
2018. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megáldotta a szivárvány tündér.
2018. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
56%
Ez jó kérdés, nekem meg leszbi macskám van vagy nem tudom, a barátnőmnek is van egy lány macskája egyszer ott aludtam és átvittem hozzá az én macskámat is (én nem vagyok leszbi csak csajos este volt) aztán először játszottak,később meg azt vettük észre hogy az én macskám "dugja" az övét. Lehet hogy hülyén hangzik de tényleg így volt.
2018. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

A macskák ösztönből párzanak, és nem éreznek olyan szexuális vágyat, mint az emberek semmilyen nemű macska után. Nem élvezik a szexet, sőt a lány macskának kifejezetten fájdalmas, ezért nem fognak párosodni csak mert megkívánták egymást. A meghágó mozdulatok a dominanciát mutatják, tehát a macskád azért csinál úgy, mintha a másikat dugná, mert ezzel mutatja meg, ki a főnök.


Remélem nem komoly a kérdés, és nem a társadalom átlagos intelligenciáját tükrözi.

2018. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendesen benne volt a "seggebe" es nem csak ugy csinalt mintha dugná elegge hangosak voltak
2018. júl. 4. 11:46
 8/13 anonim válasza:
0%

6-os

De mért az enyém "dugta" az övét amikor az ő területén voltak?

2018. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy nem lány a másik macska?

Ha tutira hím, lehet, hogy nincs a területen alkalmas nőstény cica. A nyulaknál is megfigyelték, hogy ha csak hím nyulakat összezárnak, kineveznek maguk közül egyet, aki onnantól kezdve "lány" lesz...

2018. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindkettő hím ebben biztos vagyok, làttam a nemi szervüket
2018. júl. 4. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!