Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik humán orrcsepp alkalmaz...

Melyik humán orrcsepp alkalmazható macskán? Ami kapható gyógyszertárban vény nélkül? Tüszög és folyik az orra

Figyelt kérdés
Állatorvos nem adott semmit.Kamillával inhaláltattom,de vav valami orrcsepp?
2018. júl. 7. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen hiszem el hogy az állatorvos nem adott semmit...vidd el másik állatorvoshoz, mert humán gyógyszereket csak úgy hasraütésre soha nem adunk állatnak.
2018. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem adott azt mondta semmi baja csak kicsit megfázott kamillát ittassak vele meg törölgessem ennyit mondott pedig szerintem valamit adhatott volna.
2018. júl. 7. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vidd másik orvoshoz. Gyanús, hogy macskanátha, ami sokkal veszélyesebb, mint embereknél a nátha. Kezelés nélkül halálos is lehet.

Humán gyógyszert ne alkalmazz, kivéve, ha azt hozzáértő állatorvos írja fel.

2018. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a szeme is kötőhártyás,de a kamillától nem múlik ezért ciloxan(azt hiszem,most nincs kéznél így nem tudom pontosan)szemcseppet használtam amit a doki adott régen a kutya fülébe és ez használt az inhalálástól már jobban van,de hétfőn elviszem egy másikhoz is.Köszi
2018. júl. 7. 13:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
NE barkácsolj a cicádon! Szerinted miért van külön fülcsepp és szemcsepp? Humán gyógyszert pedig CSAK orvosi utasításra szabad adni, ő mondja meg az adagolást. És lehet, hogy nem tetszik, de nem hiszem el, hogy annyival elküldött a doki, amit írtál. Vsz. macskanátha, ami a nevével ellentétben nem megfázás, hanem vírusfertőzés, ami CSAK antibiotikummal gyógyul, ha nem kezelik, kínok között fog meghalni.
2018. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ne hidd el,hogy elküldött.Én voltam ott nem te és nem ismered ezt a dokit.

Mivel már felhívtam egy másikat és azt mondta azt a cseppet a ciloxant nyugodtan adhatom neki

2018. júl. 7. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok: az én dokim SOHA nem gyógyszerelte úgy a cicáimat, hogy ne vizsgálta volna meg őket, eszébe sem jutott. És nem "pénzlehúzásért", mert apróbb dolgokért nem is kér semmit, bár hozzáteszem, huszonéve járok hozzá immár a 4. cicával. D

Sajnálom a cicádat.

2018. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Most már jobban van sokkal.

Ez a doki nem rég kezdett eddig az apja volt,de ő kiöregedett ezért jött ő,de az apja se nagyon csinált semmit.Rendes rendelője sem volt,évente egyszer oltott kutyákat veszetség ellen meg chipelt.

Még a bolháira sem adott semmit,mert nincs nála semmi amit adhatna.

2018. júl. 9. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!