Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem bunkóság ez a macskáktól?

Nem bunkóság ez a macskáktól?

Figyelt kérdés
Mikor ők akarják, akkor jönnek és bújnak, nem érdekli őket ha neked más dolgod van, nekik pont akkor kell odajönni és hízelegni. Bezzeg mikor én akarom, akkor meg lök el magától és az istennek se engedi magát szeretgetni, mintha idegen lennék és mit képzelek, hogy hozzá merek érni. Nem pofátlanság ez? Néha olyan bunkók tudnak lenni... Mintha valami csicska lennék, sokszor úgy érzem magam. De közben meg úgy imádom őket. Ti nem éreztek néha így? :D

2018. júl. 8. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen egyet értek veled, de ők a 'csicsákok', mi a konzervnyitók. Fogadd el az emberiség sorsát.

(és még sokan azt hiszik mi vagyunk a piramis tetején) :D

2018. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem rá,h a párom egy macska.😀😸
2018. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém van akkor. :D

Az én cicamat mindig lehet dögönyözni, imád kézben lenni. :D

2018. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Az állatvilág már csak ilyen bunkó fajokból, egyedekből áll.

Hiába várja el az ember a tiszteletteljes, etikus viselkedést tőlük, ők tojnak az egészre.

.

Példa:

nem elég, hogy sok gazdi nem törődik a bolhanyakörv létével, viszont felháborító, hogy őt is össze-vissza csípik-marják a bolhák.

2018. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek a macskák, én pont ezt szeretem bennük. Mi pedig önként válunk rabszolgává, és még örülünk is neki.😆 Másrészt rengeteg szeretetet is adnak, és ragaszkodóak.
2018. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Különbség a kutya és a macska közt:

- kutya: gazdám gondoskodik rólam, etet, helyet ad, TEHÁT Ő AZ ISTEN;

- macska: gazdám gondoskodik rólam, etet, helyet ad, TEHÁT ÉN VAGYOK AZ ISTEN.

2018. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb. egyenrangú vagyok a macskákkal (bár ő alárendelt szerepben van), nyilván nem foglalkozom vele, ha nem akarok s nyilván megfogom, ha akarom (persze ha tiltakozik, elengedem, nem vagyok szívtelen, de egy kézhez szoktatott macska szinte sosem harap vagy karmol, hiába tudna. nyávog és menekülni akar, de ha fogom, ott marad a szerencsétlen. hatalmam van, azt szeretem, ha nem is élek vele vissza).

A macskák zöme szereti a figyelmet, így az utóbbival nincs sok baj. Ha macskázni akarsz, általában macskázhatsz :) Ha más személyiségű állatod van, pech, de a macska akkor is elbűvölő teremtmény, örülj azoknak a pillanatoknak, amikor dögönyözheted vagy melyik mit hagy :)

Nálunk a macskák kintiek (persze bejönnek, szeretnek bent lenni. 2 percig vagy 7 óráig, mikor hogy), szóval itt inkább az fordul elő, hogy nincsenek itt. De általában azért itt dekkolnak és amint valami aktivitás van, röpülnek és aranyosak s nem is válogatósak meg semmi.

SOHA nem érzem magam csicskának.

Max. a tenyérbemászóan elégedett arcuk és lustaságuk lehetne dühítő egy kicsit más személyiséggel... Látványosan tudják élvezni az életet. Kivéve, ha épp enni akarnak s előadják az éhenhaló kiscica jelenetet, persze akár evés után 10 perccel és 3 évesen is.

Imádnivalók a macskák, legalábbis a többségük :)


Én még azt is megérteném, ha nem akarnának akármikor simogatást, empatikus vagyok s ugye, én is szeretek néha magam lenni. No, ő is egy komplex kis lény.

2018. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!