Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit egy talalt beteg kiscicava...

Mit egy talalt beteg kiscicaval akit eldobott az anyja?

Figyelt kérdés
Az egesz ugy tortent hogy lattam hogy ott van a restvereivel egyutt es odamentem megfogtam (mas kiscicakat is fogtam mar meg megsem tortent ez) megsimogattam aztan visszatettem a csaladjahoz. Masnap mar odajott hozzank es nyavogott. Aztan kovetkezo nap reggel volt egy felhoszakadas es vegignyavogta. Raadasul folyton kovet es nyavog ha arra jarunk. Szerintem beteg is mert nagyon csunya gennyes pofija van es a szemei is gennyesek, meg nagyon csunyan krakog. Probaltuk itatni laktozmentes tejjel de belesuagolt es elkezdett krakogni. Szerintetek mit kezdhek vele?

#Kuscica
2018. júl. 8. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatmentőknek írj.
2018. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvost hívj!
2018. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Hát de gondolom a kérdező még kiskorú, honnan lenne pénze állatorvosra?
2018. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy kiskorú szerzett volna laktózmentes tejet a cicának. :)
2018. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg macskanáthás és/vagy megfázott. Állatorvos beoltja maximum pár ezerért. Ha macskanáthás, az nem fog elmúlni magától, csak gyógyszertől és sajnos a szemét is teljesen elveszítheti, bele is halhat a fertőzésbe. Sajnos valószínűleg a testvérei is betegek. Őket nem láttad azóta?
2018. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Macskáknak való cumisüveget kell neki venni és abba tenni a langyos laktózmentes tejet.
2018. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!