Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az anya macska borzalmasan lefogyott és szerintem teje sincs már. Próbálom felhizlalni de nem nagy sikerrel.

A kicsik 6 hetesek, ők szerencsére jól vannak de mivel az anya macskaval ez van nem is nagyon tudja őket etetni.

Ilyenkor mit tudok tenni? A kicsik ehetnek már konzervet? Azt tudom, hogy tehén tejet nem ihatnak de itt olvastam hogy laktóz mentes tejet igen. (mizos laktóz mentes az jó?)


2018. júl. 8. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat hetesen már a kiscicáknak való száraz tápot beáztatva vígan eszik, úgyhogy őket elkezdheted azzal etetni, az anya is kaphat azt mert ennek magas a tápértéke. Semmilyen tejre nincs szükségük, amit te adnál nekik. Mivel etetted eddig az anyát?
2018. júl. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.!

Konzervet össze kevertem száraz táppal. Napi 3x adom igy neki.

2018. júl. 8. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
De milyen fajta táppal? Ezen van a hangsúly, mert sajnos nagyon sok silány minőségű van.
2018. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Whiskas száraz táp és cirmi konzerv.
2018. júl. 8. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindkettő hulladék.
2018. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne csodálkozz, hogy sovány. Hagyod feleslegesen szaporodni, ami nagyon leterheli a szervezetét, és még éhezteted is...
2018. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a reklámok miatt sokan azt hiszik, hogy a Whiskas jó, pedig nem az. De ha nincs más, azért jobb a semminél. A Cirmit viszont végleg felejtsd el, az a legalja. A nedves tápoknak amúgyis alig van tápértéke, azzal nem segítesz a helyzeten. A kölyökmacskának való száraztápot öntsd le forró vízzel, hagyd állni egy fél órát, addig jól megduzzad, megpuhul. Így a kiscicók tuti meg tudják enni. De egy másik tálban tegyél ki százazon is a kölyöktápból az anyacicának. Az sem kizárt, hogy a kicsik is már el tudják rágcsálni azt is. Friss ivóvízről se feledkezz el!


Ha teheted, menj el egy állatpatikába vagy Fressnapfba, és vegyél valamilyen prémium tápot (pl. Josera, Hills, Applaws, Iams, esetleg Royal Canin). De ilyeneket rendelni is tudsz a neten. (pl Zooplus oldalon)

2018. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! Sikerült felhizlalni és újból eteti a kicsiket. Nagyon szépen köszönöm!
2018. júl. 24. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!