Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha egy kutya van...

Mit tegyek, ha egy kutya van a kertben és nem kötik meg? A cica el van zárva, de a kutya minden adandó alkalommal meg akarja enni.

Figyelt kérdés
Én folyton szólok h a kutyára fojtónyakörv kell, de semmibe vesznek. Teendő ? Mindent odatettem az ajtó elé, súlyokat is h ne tudjon odamenni a kutya.

#kutya #cica #féltés #torlaszolás
2018. júl. 8. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kié a kert?
2018. júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? Kié a kutya? Kié a kert? A te kertednek nincs kerítése?
2018. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A családa a kutya a cica a kert.
2018. júl. 8. 23:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Családé * elírtam.
2018. júl. 8. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez van, ha valaki nem tud magyarul.
2018. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak azt lehetne tenni, hogy a kutyát megnevelni, összeszoktatni, hogy ne bántsa a macskát. Ehhez persze hallgatni kellene neki rátok. De vannak nehezen kezelhető, erős vadászösztönű vagy egyszerűen csak butább kutyák, amelyeket nehéz kezelni, főleg ha eddig még soha nem voltak nevelve.
2018. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

A fojtó nyakörv mit oldana meg? Már bocsánat lehet valaki ezt a megoldást tartja helyesnek, de én nem bírom nyugodt szívvel nézni, hogy a kutya megfojtja saját magát.

Talán ha nevelve lenne a kutya és rendesen szocializálva, esetleg kellőképpen lemozgatva. Az is nagyban játszik, hogy ivaros vagy sem? Egyáltalán milyen fajtájú és milyen nemű kutyáról van szó?


Legközelebb pedig fejtsd ki magad bővebben és érthetőbben, mert ebből sokat nem lehetett kivenni.

2018. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet csak játszani akar vele, amúgy meg a macska se hülye nem fogja magát megetetni vele.
2018. júl. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kik nem kötik meg a kutyát? A családtagjaid?

Hova zártad be a macskát?

Nem tud a cica bent, a házban élni veletek?

2018. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!