Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS LENNE! 1 hetes cicaköly...

SÜRGŐS LENNE! 1 hetes cicakölyköknek mit lehetne adni amíg nem szophatnak? -anyjuk beteg.8-ra visszük orvoshoz.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 07:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
van valami műtej, vagy hasonlók? esetleg felforralt lehűtőtt vizezett tejet?
2010. jún. 18. 07:34
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

add oda a kutyádnak ha van, énis aztszoktam...imádja nagyon

8hónapos pit

2010. jún. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
állatorvosnál,állatpatikában kapsz macskának tejport. az állatorvos fog adni.
2010. jún. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Árulnak kifejezetten cica tejport,kölyöktejport és ha nincs más akkor gyermekek számára készült kekszes bébitejpor!Mindből vannak méreg drágák is ,én már mindent kipróbáltam és ugyan olyan szépek és egészségesek lettek a cicukáim!És persze ne felejts el venni egy cumisüveget ,azt is árulnak az állattartók boltjában!És 3óránként etesd őket,vigyázz nehogy forró legyen!Aztán evés után megkell őket lent masszírozni, hogy legyen pisi meg kaki!Jó nevelgetést,sok sikert!
2010. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
hát az én nagyanyám közönséges tehéntejen nevelte fel a cicát kb 1 napod kórától, mert az anyja elhagyta. ez vagy 6 évvel ezelött történt. igaz nem él már mert kiszökött és elcsapta egy kocsi. de tehéntejen is nagyszerűen felnőtt. de ne a boltit add neki. hanem menj le majd a piacra és ott a parasztnéniktől kaphatsz igazi tehéntejet.
2010. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Annak a 8 hónapos pitbullnak tudod mit adnék, egy ólomgolyót a két szeme közé, vagy a két hátsó lábánál fogva b@sznám a falhoz, hogy egy icipicit kiloccsanjon az agya. Gusztustalan egy dögök!
2010. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen a választokat! Vettünk kölyök tejport meg cumit nekik, mind a négyen szépen ettek belőle, remélem azért minél hamarabb meggyógyul az anyukájuk, és szoptathatja őket tovább:) A pitbullos válaszon kivül mindegyik hasznos volt :) A pitbullosra nem is mondanák semmit, az ilyen embernek nincs szíve...
2010. jún. 18. 09:49
 8/17 anonim ***** válasza:
ha felforralod és lehűtöd a tehéntejet az is jó, és egy fecskendővel, persze tű nélkül tudod etetni.
2010. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

régen nemvolt bajom a macskákkal, van 3db macskája hugomnak és tudod amkor az ember eszik és 1 perce hátat fordít az a rhadt macska meg egyből ugrik és lopja a kajám, meg bejár szarni, pedig alomba is lett tanítva aztán leszokott róla ésha kintvan egésznap, akkor ha vanrá módja bejön ésha nemveszem észre akkor rá 2 percre már szarik be...

a pitem szobatiszta és egy értelmes lény ellentben a macskákkal...

2010. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
érdekes valamiért a mi macskáink nem csinálják ezt..nem tudom miért?!
2010. jún. 18. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!