Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy ne jöjjenek...

Mit tegyek, hogy ne jöjjenek a kertembe?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a szomszédomnak 15-20 macskája is van.Semmi bajom nincs a macskákkal,de ezt már nem tudom tűrni.Az összes teleszarja a kertet,az én bolond kutyám,meg megeszi,és félek,hogy baja lesz.Másik: van egy nyulam,aminek meg majdnem kikaparták a szemét...mostmár a tóba is féltem az aranyhalakat.Segítsetek lécci,mondjátok meg hogyan tartsam távol őket...én a macskariasztóra gondoltam,de kaptam visszajelzéseket,hogy nem mindíg válik be,és ha működik is,csak 1-2 évig,mert utánna megszokja a macska...
2010. jún. 18. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A megoldás a vastagbelében lehet. Tudja meg, hogy segíthet a Colonix?
2010. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia! sajnos a macska elgge ontorvenyu igy az sem jo megoldas hogyha szolsz a szomszednak mert o sem tud mit csinalni.

de a kutyad nem uldozi el oket? nem arra buzditalak hogy uszisd ra a macskakra, de tudassa veluk hogy ez az o terulete.

a kerteszetben a multkor ajanlottak egy macskajaj nevu novenyt ami iegen hatasos de csak par meteres korzetben, peldaul teraszra vagy olyan helyre amit meg akarsz vedeni.

2010. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

macskahálót neki..

am mond meg a szomszédnak vagy kérdezd meg a többi szomszédot h kiit idegei még és együtt mondjátok meg neki.. ha ez se segit akkor menhelyet hivjátok ki vagy rendőrt.

2010. jún. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos a kutyus egész nap bent van,mert féltem,hogy megszi a szart,és elpusztul,mert még csak 2 oltása van meg...amúgy meg többször is tettünk feljelentést ellene,a szomszédokkal,de nem változott semmi :(
2010. jún. 18. 10:00
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérj kölcsön egy macskagyűlölő kutyát és lerendezi egy hét alatt az ügyet.
2010. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
már annyi kutyát hoztunk ide:mámámékét,szomszédomé,ismerősünkét...ezek nem tudom miféle macskák,de az idegeimre mennek...semmitől nem szrnak be...
2010. jún. 18. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:

hívd a medvedisznóembert:D


am lehet az 51-es körzetből jöttek a macskák lehet ufók!

2010. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
olvastam valamilyen növényről ami zavarja a macskák szagát .. nézz utána szerintem :) egy próbát meg ér..
2010. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
először el sem tudtam olvasni , mert már az elején elkapott a röhögőgörcs xD 15-20 macska xD
2010. jún. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen állapotban vannak a macskák mert ha rossz akkor lehet hívni a rendőrséget állatkínzás vádjával.
2010. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!