Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan bizonyosodjak meg...

Hogyan bizonyosodjak meg róla, hogy jó helyre kerül a cica?

Figyelt kérdés
Van egy talált kiscicám, de én már nem tudom megtartani. Van most rá jelentkező, de nem ismerem őket egyelőre. Elmondta telefonon, hogy egyelőre lakásban lesz csak míg kicsi, ennek örülök. Felajánlottam, hogy tudok majd segíteni az ivartalanításban, hogy kedvező áron legyen, mert van kapcsolatom ezen a téren. Nem tudhatom, hogy ha majd itt az ideje, fog -e jelentkezni. Személyes adatokat mégsem nem áll jogomban elkérni. Nem akarom őket azért nagyon vallatópadra helyezni, mert az nagyon visszatetsző a másik fél számáról. Bele kérdeztem azért ebbe-abba, de hát mindenki azt mond amit akar.
2018. júl. 11. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Írj örökbefogadási/ajándékozási szerződést. Én is azt csináltam. Van jogod hozzá, sőt, gazdiváltáskor nagyon is kéne egy ilyet írni, csak ugye alig van, aki megteszi. Abban viszont szerepelnie kell adatoknak, mindkét fél neve, címe, telefonszáma, stb., és benne kikötések lehetnek. Aztán egy példány marad nálad, egy pedig az új gazdinál. Ha pl. beleírod, hogy ivartalaníttassa, és nem teszi meg, a papírra hivatkozva jogod van visszavenni tőle.

Ha gondolod, elküldöm neked privátban mintának az enyémet.

2018. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ,azt megköszönöm. E-mail címet adjak?
2018. júl. 11. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!