Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek a nevek illenek a cicákhoz?

Ezek a nevek illenek a cicákhoz?

Figyelt kérdés

Van két félig perzsa kismacskám.(Mind a kettő lány)Fehér színűek,így szerettem volna valami különleges nevet nekik,s nem olyat,mint például:Cirmi

Ezt a kettőt találtam ki:Hedvig,Hope

A Hedvig névre azért esett a választásom,mert a kedvenc filmem a Harry Potter.Gondolom,mindannyian tudjátok,hogy Harry-nek volt egy hóbaglya,akit Hedvignek hívtak.És mivel a cicám fehér színű,gondoltam ezt a nevet adom neki.Ugyanakkor,kicsit elgondolkodtat,hogy lehet,hogy nem illik a cicához.

A másik cicának a Hope nevet találtam kis,mivel ennek jelentése remény.De ezen is elgondolkoztam,hogy illik-e egy cicához,mert leginkább kutyusoknak szoktak ilyen nevet adni.Szóval,segítségeteket szeretném,hogy szerintetek illenek-e ezek a nevek a két cicához.Válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 12. 14:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem illenek cicához is. És nekem tetszik mind a kettő, a Hedvig is, meg a Hope is
2018. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!