Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni, ha a cica...

Mit lehet tenni, ha a cica kizárólag tejet iszik?

Figyelt kérdés
8 hetes kismacskám semmiféle kaját nem hajlandó enni, csak melegített házi tejet. Nem kell neki sem cicakonzerv, sem hús, semmi más. A vele egykorú testvére már eszik rendesen. Amúgy nem sovány, egészséges, jókedvű, hihetetlen energiával játszik egész nap, és négy nőstény macskához bújik oda rendszeresen szopizni. Fogai vannak, és erősek is, a kezemet szereti rágcsálni.
2010. jún. 18. 13:52
 1/10 anonim válasza:
0%
mert elkenyesztetted
2010. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért baj hogy nem eszik? addig is kevesebb kaját kell venned, had szopjon amig jólesik
2010. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kényeztetésen múlna. Vele együtt összesen hét macskánk van, ki van téve nekik mindig minden, de ez a kicsi csak a tejet issza. Problémát annyiban jelent, hogy amíg nem eszik rendesen, addig nem merem odaajándékozni. Kevés ember hordat házi tejet, a bolti meg nem annyira tápláló, azon mégsem élhet. Egyszer csak elkezd majd enni!
2010. jún. 18. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet furá hangzik de szerintem próbájj a tejbe keverni egy kis tápot aztán egyre többet:)
2010. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi. Bár előfordult már, hogy beleesett a konzervből, és ügyesen körbelefetyelte anélkül, hogy hozzáért volna.
2010. jún. 18. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
jujj a helyesírásomXD tudok írni csak elrontottam :P
2010. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rá se ránts, velem is előfordul, hogy melléütök! :)
2010. jún. 18. 16:52
 8/10 anonim válasza:
Kérdezd az állatorvost!Kérj tőle tanácsokat! féregtelenítőt kapott? nem vagyok nagy állatszakértő...de remélem hogy valamiben segítettem....
2010. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ez még nyáron volt, azóta már rákapott a cica a kajára. Először rájöttünk, hogy ízlik neki a tejbegríz is, főztünk neki naponta négyszer (csak frissen ette, ha már megkeményedett, nem), aztán egyik nap végre rájött, milyen finom a főtt csirkemell. Azzal kezdte a húsevést, azóta már teljesen belejött. Most már a konzervet is megeszi. :)
2010. nov. 16. 18:38
 10/10 anonim válasza:
az király! :) Amúgy én is nagyon szeretnék most egy cicát...de sajnos a szüleim nem engedik...én meg már azon gondolkoztam, hogy titokban tartok egyet...kis szobacicát...:) mert kint a Stafford shire terrier kutya mellet, biztos, hogy nem érezné valami királyul magát...:)
2010. nov. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!