Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit kell írni egy Eladó...

Mit kell írni egy Eladó kiscicák hirdetésben?

Figyelt kérdés
Pár hete találtam újszülött kiscicákat a főúton, és nem akartam őket ott hagyni. Befogadtam őket, összesen 4 db 2 fiú 2 lány és most már 6 hetesek, lassan 7. Elszeretném őket adni, ugyanis ennyi cicáról nem tudok egyedül gondoskodni. Mit írjak a hirdetésben? Az ilyen alapvető dolgokat tudom, hogy hány darab, a nemük, mennyi idősek...de ezen kívül mit lehetne még? Köszi előre is aki normális válaszokat ad! :)

2018. júl. 14. 12:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és képeket a cicákról azt kifelejtettem.
2018. júl. 14. 12:11
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizetni senki se fog értük
2018. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Azt nem írtam hogy ingyen lesz!
2018. júl. 14. 12:32
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha azt írod eladó az azt jelenti pénzt kell adni cserébe.

Azt írd inkább, hogy INGYEN ELVIHETŐ. Még így is nehéz lesz sajnos gazdit találni, mivel rengeteg ezzel foglalkozó cicamentő szervezetnek sem sikerül mindig, pedig ők minden lehetséges módon reklámozzák őket.

A másik hogy oltani, féreghajtani, ivartalanítani kellene őket neked vagy az új gazdinak, hogy egyrészt megérjék az 1 éves kort, másrészt hogy ne legyen több gazdátlan kiscica.

Ha ezekre mind nincs pénzed akkor maradjon az oltás csak. Ha kell kérj valakitől kölcsön rá.

Nagyobb az esély a szerető gazdira ha a hirdetésben szerepel a nemük, koruk, oltás, ivartalanítás, egészségi állapot, mikor fogadhatók örökbe, hol vannak, tudsz-e segíteni a szállításban, kaparófához és alomra vannak-e szoktatva, milyen táppal eteted őket stb.

Nem tudom hol hirdetsz, de én annak idején a kiscica.hun próbálkoztam de 0 érdeklődő volt.

2018. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem találok gazdit...de azért köszi! :)
2018. júl. 14. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Facebook helyi csoport,jófogáson érdemes👍
2018. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2018. júl. 14. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hetet várd meg azért, akkor már elég nagyok, az anyjuktól is akkor szokták "elvenni őket".
2018. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!