Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem unatkozik egyedül? Esetleg...

Nem unatkozik egyedül? Esetleg még egy cicus legyen mellé?

Figyelt kérdés
1 hete fogadtam örökbe egy 7 hetes ciculit. Sajnos elég sokat van egyedül mert én reggeltől délutánig dolgozom, párom pedig estig. Le tudja ilyenkor kötni magát vagy unatkozik esetleg "sír" utánunk? Gondoltam arra is, hogy egy kis pajtást még hoznánk majd, még egy cicust. Nem tudom az jó ötlet e.. :)
2018. júl. 14. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha egyikőtök sincs otthon vele, és ilyen borzasztó sokat egyedül van, első körben nem kellett volna elhozni. Most már mindegy, sürgősen társat neki, mert borzasztóan érezheti magát egyedül.
2018. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szóismétlés, üljek le, egyes. :P
2018. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetően nehezen jönnek ki a nem rokon macskák egymással de mivel ő még ilyen kicsi, ezért mindenképp most kell még pajtást szerezni neki.

Viszont ilyen pici cicát veszélyes felügyelet nélkül hagyni mert minden érdekli és könnyen csapdába eshet. Veszélyes rá minden gyakorlatilag.

2018. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Minek még egy macska? Hogy KETTEN unatkozzanak és sírjanak utánatok, vagy szedjék szét a lakást?


Az amúgy megvan, hogy kisállatot LEGKORÁBBAN 8 hetesen lehet elválasztani?

2018. júl. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális választ igazán. :D Olvastam olyat is, hogy két cica jobban elvan napközben.


Nem egy utolsó dolog kérdezni, mielőtt leosztasz, ráadásul úgy, hogy nem ismered a sztorit. A kiscica már rég el lett választva sajnos, mivel utcáról lett mentve, az anya cica már sajnos rég nem volt vele... Mi pedig úgy éreztük, hogy ha van rá lehetőség inkább nálunk legyen, mint menhelyen...

2018. júl. 16. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát, úgy néz ki, nem a legjobb döntés volt. Lehet, hogy talált volna olyan gazdákat, akik nem hagyják egyedül órákra. Egyébként, ugye megvan a válasz szó többesszáma?
2018. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó, értelmetlen vitába nem megyek bele, köszönöm.
2018. júl. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!