Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskáitok is szopizza a...

A ti macskáitok is szopizza a polotokat?

Figyelt kérdés

A cicám hat hetesen került hozzam. Sokszor rajtam aludt, a mellkasomon és egy hét után ha felkelt cuppohó hangot hallatott azt hittem éhes de csak szopizta a takarót, a polomat.

Most kilenc hetes es meg mindig csinalja. Miért?



2018. júl. 14. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Korán lett elválasztva.
2018. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen... A mieink 12 hetesek és néha még próbálnak szopni, bár az anyjuk most már igen ritkán hagyja ezt. 10 hetesen még rendszeresen szoptak. Egy 6 hetes nagyon kicsi, az még sokáig szopik, ha hagyják s még sokat kell játszania a tesókkal is...
2018. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
8-10 hetes volt a macskám mikor elhoztam. Ő is csinálta, másfél évig, aztán magától abbahagyta. Bárnszerintem nagyon cuki volt 😀
2018. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van hat éves macskám, aki most is szopizik, beül az ölembe, dorombol, dagaszt, és a pólóm ujját szívogatja, nyalogatja.

Korán lett elválasztva, mentett cica.

Egyrészt felidézi vele a szopás kellemes élményét,

másrészt szorosabbra vonja ezzel kettőnk kapcsolatát.

Nem tudom a tiéd mikor fogja abbahagyni, ha abbahagyja, remélem az enyém soha, mert ezzel a bizalmát és szeretetét is jelzi.

2018. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!