Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálta ezt a 8 hetes...

Miért csinálta ezt a 8 hetes kiscica?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 8 hetes, talált kiscicám. Az első perctől fogva csodásan használja az almot, meg sem kellett neki mutatni. Egyelőre csak lakásban élhet, mert még pici is, és még az oltásai sincsenek meg. Kint az udvaron három kutya van, már csak miattuk sem tudom kiengedni csak úgy. Ma elkezdett nagyon sírni az ablakban mikor én kint voltam, mászott fel a szúnyoghálóra. Kivittem hát egy kicsit ölben a levegőre, letettem a kerti asztalra. Majd bevittem, és miután bementünk fogta magát, lekuporodott a bejárathoz és oda pisilt. A kutyákat nem először látta, hogy annyira megijedt volna. Miért pisilt oda? Ennyi idősen még nem lehet jelölgetés.
2018. júl. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Na ez a kiscica,sima házimacsek.Igényelné a szabad levegőt,meg azt hogy kinn legyen.Ezt hogy gondoltad amúgy,hogy innentől bezárva tartod ? Azért mert van 3 kutya ? Ne a kerti asztalra tedd szerencsétlent,hanem keress neki egy olyan füves szabad teret,ahol picit tud mászkálni is,szabad levegőn van,kertes családi háznál ezt tiszta állatkínzás.Plusz mielőbb ismertesd meg lassan a kutyákkal is.Ha nem megy,inkább ajándékozd oda valakinek,a cica meg fog bolondulni a lakásban.Ez nem panel,hé.
2018. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves első okostóni! Ha nem ismersz, és nem tudod a körülményeket, akkor ne oktass. Máskor meg mindenkinek az a problémája, hogy miért nem vigyáznak ilyen pici macskára eléggé. Basz..od nem miattam csatangolt az erdőben, és ideiglenesbe lett idehozva, de rajtam maradt mint szamáron a fül! Azon kívül felneveltem már egy macskát, fokozatosan lett kiszoktatva, de leginkább onnantól mertem kint hagyni miután meglett az ivartalanítás. Azóta el sem megy a közelemből, szépen elvan kint, és hívásra bejön. Velem alszik mindegyik. Vele annyi szerencsém volt, hogy őszi születésű volt, így könnyen elbírta a bentlétet míg megerősödött tavaszra. Az ilyen "hogy képzelem" "hogy gondotam " és egyebeket nem kérek többet, baxogasd azokat, akik miatt teli van az oldal talált cica kérdésekkel nyáron. Én meg addig mentem amikor csak tudok ha nem zavar. Ő a hatodik állatom és eddig mindegyik boldog nálam. már ne haragudj, de a válaszos nagyon felhúzott, mert nem könnyű menteni, próbáld ki te is. Ahány állat annyiféle. Képzeld el ,ki fogom engedni ,de eddig úgy volt ,hogy elviszik és addig nem akartam.
2018. júl. 14. 18:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja! és ismertetve van a kutyákkal, képzed ennyi eszem is van. Mert külön egyesével hagytam már egylégtérben mindegyikkel. Egyszerre nem megy, mert ha mindegyik egyből oda dugja a mamlasz fejét ,attól megrémül
2018. júl. 14. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem olyan bosszú-féle lehetett, amiért nem hagytad kint kicsit. 8 hetesen már van bennük ennyi önérzet.
2018. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az nem lehet, hogy csak látszólag teljesen szobatiszta, és előfordulhat, hogy még ott végzi ahol épp eszébe jut? Lehet máshova is csinált már, csak még nem vettem észre. Nagy a lakás, sok a zeg-zug.

Az előbbi kifakadásomhoz még azt el akarom mesélni, hogy ha nem hozzám került volna, akkor menhelyre, és oda is első körben a karanténba. Ott minimum addig bent vannak a kicsi ketrecekben amíg meg nem kapják az összes oltást, ami több hét is lehet. Sokan nem élik túl pszichésen, majdnem a fele elpusztul. Ismerem, mert járok önkénteskedni. Szóval pontosan tudom mi a jobb neki.

2018. júl. 14. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Amilyen meleg van mostanában, tuti kiszúrtad volna, ha nem csak az alomtálcába végzi a dolgát. De a bosszún kívül lehetett az ijedtség is.
2018. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy izgatottság, vagy ijedtség.
2018. júl. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!