Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek milyen fajta cicája...

Kinek milyen fajta cicája van, és hogy került hozzátok?

Figyelt kérdés

A fajta csak úgy érdekel,nekünk kevert van félig perzsa.


Hány évesek ?Milyen színű a szemük,bundájuk?:)


Mi lett a nevük?

Milyen gaztettet hajtott végre eddig a cicátok ?:D


Milyen a viselkedésük a cicáitoknak, bújósak vagy maguknak valóak?


És amit úgy gondoltok,hogy szívesen megosztanátok a macskátokról azt írjátok le.:)köszi.



2018. júl. 15. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettő bicolor cirmos macskám van, mindkettő ivartalanított fiú, nagyon barátságosak, olyanok néha mintha emberek lennének. Nagyon tanulékonyak, szerintem nagyon jó választás volt. :)
2018. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az előző kommentelő vagyok.

A cicáim ikrek és egy évesek.

A bundájuk szürke-fekete csíkos, a fülük mögött karamella.

A nevük: Pocak és Macok, tudom elég fura választás.

A szemük szine zöld.

2018. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy saját cicám, 2 éve mikor mentem haza a suliból, jött velem hazáig. Keresfem a gazdáját, plakátoltam, kérdezgettem, de nem jelentkezett senki, úgyhogy megtartottam. Akkor volt kb. 6 hónapos, 2 hétre rá ivartalaníttattam.

Juliska lett a neve, sima házimacska, tricolor színű, a feje egyik oldala fekete, a másik oldala vörös.

Kisebb korában nagyon bújós volt, de mára inkább magának való.



Van 2 mentett cicám is, akiket nem tudok hova rakni, de minden nap megyek hozzájuk, etetem őket. Egy leégett háznál találtam őket, a gazdájuk gyújtotta fel a házat, és otthagyta őket.

Egy kb. 3 éves cirmos-fehér, nőstény, sima házicica, őt múlt kedden ivartalaníttattam (sajnos már voltak a pocakjában kicsik), és a kb. 1 éves fia, ő cirmos, csak a tappancsai fehérek. Mindketten nagyon hálásak, bújósak.

2018. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézegettem interneten a cicafajtákat, és megtetszett az orosz kék. Akkoriban nem volt Mo-n tenyésztő, se fajtatiszta cica, ezért külföldről vettünk egy csodás kiskandúrt. Jelenleg 5 éves, Szása a beceneve.

Smaragdzöld szeme van, és kék színű a bundája. Nem szokott rosszalkodni, nagyon jól viselkedik. Bújós, nagyon megköveteli a figyelmet. Gyakran túrja ki a telefont a kezemből a dörgölődésével, állandóan dorombol, és mindig ott van ahol én. Kíváncsi, mindig figyel, de sose nyúlkál. Az ételt nyugodtan hagyhatom az asztalon, nem piszkálja. Semmit se tört össze, semmit se rongált meg. Imádom:)

2018. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónapos nőstény tricolor cicám van. Mili a neve, 5 és fél hetesen került hozzám. Annak ellenére, hogy nagyon pici volt, amikor a család része lett sok tekintetben nagyon jól szocializált cica. Alomhasználattal soha nem volt gond, karmait mindig szépen visszahúzza játék során. Persze nem minden tökéletes, egy-két rosszaságát kifejezetten nehéz kinevelni belőle, mert a legtöbb nevelési módszert játéknak tekinti. Bújós, dorombolós, de csak ha ő akarja. Ennek ellenére ragaszkodik, mindig ott van, ahol mi.
2018. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem egy 1 éves kandúr házimacskám van. 5 kilós macsek, vörös-fehér bundával, aranybarna szemekkel. 6 hetesen, mentett cicaként került hozzánk, Mangónak hívják.

Már több cicám is volt,de az ő viselkedése elég különleges.

Sosem dorombol, de imád dagasztani, és közben nyammog a szájával. Nem eszik meg semmit, amiben hal van, de imádja a vizet. A csapból iszik, és beleugrik a teli fürdőkádba, paskolja a vizet, játszik vele. Nagyon szeret bújócskázni és kergetőzni a kisfiammal, és a saját plüssnyuszijával alszik. Kislabdát, ha eldobom, visszahozza a szájában. A család kiskedvence😊

2018. júl. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kb 4 hetes fekete cicalány, a hid mellöl.

Szegényt kidobhatták, mikor megtaláltam (halk nyávogás a bozotbol) tök koszos volt, reszketett, ám elfutni már nem.volt ereje.

A szeme csipás, ö maga vékony, és csapzott volt.


Másfél hete van nálam, voltam vele orvosnál, a szeme meggyogyult, a szöre már szebb, de szerteáll.

Bár még mindig vékonyka, de szaladgál, játszik, a nyomomban jár.


A neve Reenie (ajándék).

2018. júl. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 cicám van. A kettő kicsi fiú, ég és a föld, pedig ikrek. Az egyiknek kék a szeme, rövid, szürkés cirmos, nyakánál fehér bundája van. A másiknak hosszú, feketés cirmos, nyakánál, hasánál és jobb első lábánál fehér szőre van. Sárgászöld a szeme. A 3 éves nőstény cicám cirmos, de fején és hátán vörös foltok vannak. Sárga a szeme. A testvérét megette egy kutya. A két kisfiú cicát befogadta fiaként. A 9 éves kandúrom koromfekete, de farka végén van egy FEHÉR folt. Szeme méregzöld. Az ő testvére is meghalt mérgezésben. A következő ivartalanított cicám kb. 2 éves. Le van vágva a farka. Fehér alapon cirmos, szabályos foltok, néhány helyen tökéletes szív alakú. Szeme színe sárga. Azt nem tudom hogy milyen fajta, mert a második szomszédé eredetileg, de nonstop nálunk van ha itthon vagyunk. A 6. a legöregebb cica, tizenöt-húsz éves, perzsa keverék. Koromfekete. Kékeszöld szemű. Az utolsó macskámat a két kiscicával kaptam, mert ő az anyjuk. Csak két napot volt nálunk, utána elszökött. Hófehér volt. A farka végén cirmos pötty van. A szeme sárga. A legtöbb házimacska.
2018. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!