Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen olcsó táppal vagy...

Milyen olcsó táppal vagy hússal etessem a kinti macskákat?

Figyelt kérdés

Van 2 befogadott, ivartalanított benti macskám. Ők elég jóminőségű száraztápot és lazac olajat kapnak...


Ugyanakkor a szomszéd félkóbor macskája rendszeresen ellik, a kicsik rendszeresen elpusztulnak. De most vannak ketten életben, már három hónaposak. Őket elfogom vinni ivartalanítani, illetve szeretném Őket etetni, mert nem nagyon eteti más, de befogadni sajnos nem tudom.

Magas minőségű tápot nem adhatok ennyi macskának sajnos...

Milyen viszonylag olcsó tápot vásároljak?

Esetleg adjak nyers húst? Abból milyet szabad?


2018. júl. 16. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Nekünk is van egy, a legolcsobb tápot szoktuk neki venni a pennyben vagy tescoban, bár olyan válogatos lett, hogy azt sem eszi már.

Én ugy tudom, hogy egyedül disznohust nem ehetnek, azon kivül bármi mehet nekik.

2018. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Brit premium, olcsó és ár/érték arányban jó. 😊
2018. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én faros csirkecombot szoktam venni.Egy részét levágom és nyersen adom a cicáknak a többit megfőzöm,mert úgy könnyebb leszedni a csontról a husit.
2018. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alapból a legolcsóbb száraztápot veszem (van azért 1-2, amit nem szeretnek annyira, azt megjegyzem és veszek máskor mást), nem válogatósak. Tudom, hogy főleg gabona, de attól még működnek vele. S ők sokat vadásznak (szántóföld mellett lakom, rengeteg a pocok), mások is etetik őket (most pl. folyton halfejeket kapnak a horgászoktól, mert horgásztó is van itt) s azért néha én is adok nekik nedveseledelt vagy tojást. Ez így jónak tűnik, mindenesetre a macskák egészen gyönyörűek ezen a koszton.
2018. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!