Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvos vagy nem?

Állatorvos vagy nem?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni. Már nincs ötletem hogy mit csináljak a macsekkal 😞 őrületbe kerget 😮

Utóbbi időben annyira mindegy hogy mit rakok elé, vagy meg sem eszi,vagy több mint a felét ott hagyja,vagy “idegből” tele tömi magát száraz táppal és ki is hányja ( utóbbi nagyon ritka ) . Mindene megvan , de állandóan úgy panaszkodik mintha fájna neki valami, viszont ahogy karba veszem, egyből semmi gondja ?! Nem tudom hogy most ilyen okok miatt fussak vele dokihoz?! Igazából fogalmam sincs hogy mit tegyek.

Nagyon remélem hogy valaki tud erre valamit mondani .



2018. júl. 17. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ivaros?

Vagy családi állapot/környezet váltás?

2018. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már évek óta ivartalanítva van. Költözés nem volt mostanában. Semmi nem változott,ezért nem értem hogy mi van a kisasszonnyal. Már nagyon irritál minket a dolog , pedig tényleg mindent megpróbáltunk szerintem :(
2018. júl. 17. 12:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy vidd állatorvoshoz.

Szerinted mennyi ideig tartható fent a macskának, hogy nem eszik vagy ha igen, azt is egyből kihágyja?

2018. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!