Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskákat hogyan lehet összesz...

Macskákat hogyan lehet összeszoktatni?

Figyelt kérdés
Lett egy aproka lány macsek nálunk. Talán 8-9hetes. Kert végében sírt, és úgy fest nálunk ragad. De a meglevő felnőtt kandurral hogyan kell megszoktani, hogy ne legyen "háború" itthon? "vicces" ahogy egymásra fújnak, morognak, de jobb lenne, ha nem ez lenne.
2018. júl. 18. 05:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A kandúr mennyi idős? Ivartalanítva van?

Nekem egy 10 hónapos ivartalanított kandúrom van, és most fogadtam be egy kb. 8-9 hetes kiscicát. Eleinte ő is fújt rá, és morgott. A kicsi csak bent van még, a nagy ki-be járós. Egyszer csak nem engedtem ki a nagyobbat, és vártam, hogy mi fog történni. Persze készenlétben, hogy ha bántaná, közbe tudja lépni. A kicsi neki állt incselkedni vele, majd később kergetőzés és birkózás lett belőle. Még akkor sem tudtam eldönteni egyértelműen ,hogy ez harc, vagy játék. Fokozatosan, napról napra lett vele egyre finomabb, most már ott tartunk, hogy ölelkezve együtt alszanak. Ilyen tündérit még nem láttatok.

2018. júl. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!