Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma született egy cica, amit...

Ma született egy cica, amit az anyja a hideg kövön szült és amikor megszületett egyből ott hagyta és vissza se ment mar egy jó órája. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 16:56
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
67%
Tedd be egy puha ruhás dobozba elérhető helyen ,lehet van több macska is . Nézz körül . Nincs biztonságban vagy nincs elég élelme vize .
2018. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másodig válaszolnak, de nincs valami mód rá, hogy az anyját "rábírjam ",hogy foglalkozon vele? Úgy értem, hogy nem az lenne a normális, ha egyből elkezdte volna nyalogatni és etetni?
2018. júl. 18. 17:13
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
A normális az lenne ha elvitted volna ivartalanításra a macskád, és nem a hideg kőre kellett volna szülnie.
2018. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hát bocs,de nekem semmi bajom sincs aval,hogy megvannak,főleg jó, hogy lettek. Hanem az a baj,hogy az anyjuk elhagyta és nem tudom mit csináljak velük
2018. júl. 18. 18:11
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen tobben lettek? Az elobb meg csak egy volt.
2018. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nemrég tálaltam meg egy másikat a szénában, amikor keservesen sírt és az anya már régóta sehol sincs
2018. júl. 18. 18:47
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Jó hogy lettek? És az jó, hogy úgy lettek hogy semmi felkészültség és tudás nincs a hátad mögött pont az ilyen helyzetekre? Persze, jó hogy lettek ingyom-bingyom kiscicázhatsz jaj de cukik úgy is elpasszoljuk a nagyvilágba hogy aztán fogyó eszközként legyenek kezelve, ami meg marad az szaporodik évente kétszer orrba szájba.
2018. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
59%
Hideg ko, szena, hol a tobbi? Medence? Tyukol? Kanape?
2018. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Ide figyelj!Tudtam,hogy a macskámnak lesznek kicsinyei és úgy volt,hogy egyet a testvéremnek és egyet a szomszédomnak adok,mert nekik nincs macskájuk és szeretnének egyet. Ha pedig több lett volna,akkor is tálaltam volna gazdit még nekik, majd amikor akkorákra nőttek volna. És a másik fele,hogy nem először született kicsi macska,hanem már régebb is,de akkor amikor megtaláltam már kivolt nyilva a szemük mindig,mert az anyuk felnevelte,ahogy kell is ilyenkor, de most valamilyert elhagyta és nem tudom mit csináljak velük.
2018. júl. 18. 18:59
 10/39 A kérdező kommentje:
Hát bocs,de nem mindenki városi, hanem van aki falun lakik és még mezőn is dolgozik...
2018. júl. 18. 19:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!