Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicával nyaralni?

Cicával nyaralni?

Figyelt kérdés
Hogy viszitek nyaralni a cicátokat? Vannak szálláshelyek, ahol nem gond a házikedvenc, de hogy viseli a cica? Az alomtálcát, almot, kaját viszitek vele együtt?
2018. júl. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Semmi pénzért nem vinnék cicát nyaralni. Megijed valamitől az új helyen, meglóg, és bottal ütheted a nyomát. Az meg kínzás, hogy napokat egy hordozóban töltsön. Macskát nem lehet idegen helyen folyamatosan a gazdi mellett tartani, mint egy kutyát.
2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Az 1-es szó szerint leírt mindent.

A macska nagyon nehezen viseli az oda-vissza utat és a környezetváltozást. Idegen helyen biztos nem ültök vele egész nap a szobában, ő meg rettegve fog dekkolni valami sarokban.

Tegyetek ki egy halom kaját, vizet és 2 naponta nézzen rá valaki, aki az almot is kiüríti!

2018. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi visszük a macskánkat nyaralni, hétvégezni, ha belátható időn belül( tehát 2-3 óra alatt) megérkezünk a célhoz. Hordozóban simán kibír ennyit, az idegen helyeket pedig imádja felfedezni, ő nem az az elbújós fajta. Visszük az almot, az edénykéit, a kajáját. Vannak kifejezetten állatbarát szállások, de rokonokhoz/barátokhoz is visszük-persze csak ha megengedik. Fél napig ismerkedik az új környezettel, aztán ugyanúgy, viselkedik mint otthon. A cicák sem egyformák, van aki élvezi a változatosságot, van aki a helyhez ragaszkodik. A mi cicánknak az a lènyeg, hogy velünk legyen, és legyen kin aludni éjjel.😸 Ő az a típus aki képes nem enni ha nem vagyunk otthon, de mint írtam is, cicája válogatja, hogy mi a jó neki.
2018. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi nem visszük, de szerintem ezt cica válogatja, van olyan, amit el lehet vinni, van amit nem, de szerintem de kockáztass
2018. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig követ, rajtam alszik. Úgy elvinném.
2018. júl. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!