Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit ellik egy cica 1 évben?

Mennyit ellik egy cica 1 évben?

Figyelt kérdés

Lakotársamnak van 20 cicaja abbol 2 lány most ellet,most 30 macska van!

Mondtam neki,hogy mi lesz ha 50-en lesznek? Hát az már sok mert nem tud annyi kajat adni nekik,igy is napi 3 dobozzal ad a 30nak!

És én arra lennék kiváncsi,hogy jővőre már ők is nagyok lesznek a mostani alombol van 6 lány! Összesen most 24 lány macska van!

Mondtam neki,hogy miért nem ivartalanitja? Ő azt nem akarja arra nincs pénze..

Mindig a macska kajan van 1 honapba 50 doboz macska kaja megy el az sok vagy kevés??:/

Elajándékozni nem akarja!

De rengeteg macska van!

Abbol jovőre akar lehet 20 cica is pluszba?


2018. júl. 22. 17:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve annyi,hogy azt mondják a macska nem a legtisztabb.. es sok bakteriumot terjesztenek ez igaz?
2018. júl. 22. 17:17
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A macska nagyon is tiszta állat... De ennyinél ha az egyiknek van valami baja, azt simán tovább adja vagy húsznak. Amúgy ha napi 3 dobozt ad nekik enni, akkor az nem havi 50 doboz, hanem 90...

Gondolom az sem minőségi táp, ha nincs pénze.

Ez az egész elég betegesen hangzik.


Egyébként egy macska olyan 4 havonza szűlhet, szóval évi három alom egy nőstény macskánál reális lehet.

2018. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

24 nőstény van.

Egy macska egy évben akár négyszer is ellhet. Akár 8-10 kiscicát is.

De vegyük inkább az átlagot, 3 ellést, 4 kicsivel számolva. Az évi +12 kiscica anyaállatonként.

Ami azt jelenti, hogy jővő ilyenkorra a 18 anyával plusz 216 kiscicátok is lehet.


Keressetek fel egy állatmenhelyet és kérjétek meg őket, hogy segítsenek az ivartalanításban. Mozgassatok meg minden követ, mert óriási bajok lehetnek.

2018. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 24-ből kivontam a 6 most született kiscicát, ezért számoltam végül tizennyolccal.

-előző voltam

2018. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hogy a fenében él 30 macska havi 50 konzerven?


az átlag napi 1.6 konzerv ami max 3-4 macskának elég

2018. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy száraztápról van szó és nem tudjuk mekkora kiszerelés. Egy doboz lehet 300g vagy 1 kg is.
2018. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kis konzerveket vesz 400 gramm
2018. júl. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!