Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok mennyi vizet...

A ti macskátok mennyi vizet iszik?

Figyelt kérdés
Sosem látom a cicáimat vizet inni, és ez aggaszt. De jól vannak, már nem élnének ha nem innának, de én nem látom. Két ivartalanított van, és egy 10 hetes kölyök. A kicsi miatt még veszem az anyatejpótlót és cicatejet, azt megissza. A nagyobb is szívesen beleiszik, de vizet inni nem látom, pedig van kitéve több helyen is. Lehet, hogy isznak, csak jól titkolják?
2018. júl. 24. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A szobában kitett tálkákon láthatod hogy fogy e mert bent nem párolog úgy mintha kint lenne ...
2018. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bent nem nagyon látom, hogy fogyna, de kint is vannak nagy edényekben vizek a kutyáknak, lehet abból is isznak.
2018. júl. 24. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha száraz tápot kapnak, akkor kell inniuk...amúgy szerintem nem nagyon isznak.

Enyém se iszik...fél éve a tejet se akar...rohadt finnyás lett.

2018. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém kap reggel és este kis nedves kaját, mellette látom, hogy iszik, mivel egy üvegpohár van neki lerakva (igen, tudom...). De így látom, hogy fogy belőle (azért nem sok, max nagy melegben, játék után hallani, hogy nagyon lefetyel).
2018. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ők szárazat is esznek, de minden nap kapnak nedveset is, sőt néha mikor a kutyáknak csirkehúslevest főzök, abból is kapnak, és lé is kerül hozzá. Szóval ennyi folyadék igény elég nekik ezek szerint? Mert amúgy pisilnek mint a ló, az alom folyton teli van.
2018. júl. 24. 19:30
 6/8 A kérdező kommentje:

A barátnőm cicája is csak pohárból hajlandó vizet inni. :-D

Lehet az enyéim is éjjel az én vizemet isszák míg alszok? :-D Csak vicceltem, mostanában mióta van az új kicsi, nem merek vizespoharat az ágy mellé tenni, mert borul minden.

2018. júl. 24. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


A pohár a fürdőben van egy műanyag dobozba állítva, így nem nagyon borítja fel. De sztem amíg azt látod, hogy pisilnek rendesen, nem "erőlködnek" az alom felett, nem sírnak stb, addig ne izgulj!

2018. júl. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém éjszaka szokott inni, mert csak akkor eszik száraz tápot. Néha hallom, hogy ropogtatja, aztán átmegy az edényhez, és lefetyel. Ezen kívül sose látom inni, de napközben dolgozok, szóval passz.
2018. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!