Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idős koruktól lehet...

Mennyi idős koruktól lehet adni a cicáknak konzerv macskaeledelt?

Figyelt kérdés
Lesz bármi baja egy 3 hónapos cicának, ha felnőtt macskáknak való konzervet kap?

2018. júl. 27. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A 'baba' cica kaja másabb összetételben (a növekedéshez szükséges dolgok, vitaminok stb.),de nem lesz baja ha felnőtt macskának való konzervet kap.
2018. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igazából már 5-6 hetesen elkezdtem őket etetni (semmi gond nem volt velük ilyentéren ettek rendesen meg minden) először az enyémek is felnőtt macskakaját kaptak (alutasakosat/pástétomot/alutálcásat, és egyszer vagy kétszer konzervet) semmi bajuk nem lesz. De az enyémek azóta kaptak kismacskáknak való kaját is. most már száraztápot is esznek (kb. 10 hetesek)
2018. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig csak kismacskáknak való alutasakos eledelt vettem, de akkor most már megpróbálkozom a konzervvel is :)

2018. júl. 29. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
A felnőtt macska kaja kevesebb tápanyagot tartalmaz, hogy a felnőtt macska ne hízzon, hisz neki nincs szüksége extra energiára. Ezzel szemben a kismacskának kellene, de baja nem lesz tőle. Legrosszabb esetben éhes marad és kétszer annyit eszik majd, hogy elegendő tápanyaghoz jusson.
2018. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ilovedogs098 válasza:
Az első évbe azt javasolnám, hogy Junior azaz kimondottan kiscicáknak való tapát vegyél lehetőleg olyat ami kevés adalékanyagot tartalmaz, erről bővebben itt is olvashatsz ha érdekel pontosan, hogyan, s mit csinálj: [link]
2018. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. aug. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!