Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért öklendezik másodpercenké...

Miért öklendezik másodpercenként a kismacskám?

Figyelt kérdés
Kiskorában lehet lenyelt egy darab alomkristályt, de nem biztos hogy lenyelte az tuti higy rágta. Utána rájött ilyen öklendezés roham. Talán egyszer bukott vissza egy kis tejet. Májusban született . De mostanában egyre rosszabb eddig észre se lehetett venni ezt a betegseget nála. Sovany pedig kulon etettem a testvérétől direkt vitaminos kismacskáknak való táppal figyektem mindig hogy jól lakjon de igy is sovány. Ugy tunt nem kell neki mas csak kaja es torodes es egyik allatszereto ismerosomnek akartam adni de lebetegedett. Folyik a szeme meg orra. El is vittuk allatorvoshoz. Ott kapott injekciot meg infuziot . Mondtan nekik ezt a eohanot semmit nem momdtak rá. Aztan a kezekes utan behany meg bekakilt. Es azota nem hagyja abba a masodpercenkenti öklendezést. Multkor is csinalt ilyet de akkor elmult neki most ugy tunik nem tudja abbahagyni. Hogy állitsam el?

2018. júl. 28. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Féreghajtás megvolt? Mert a "figyektem mindig hogy jól lakjon de igy is sovány." dolog nekem eléggé férgességre utal.

Nem tudom, hogy ezt az öklendezést férgek kiválthatják-e, sosem vártam meg mit eredményez az állataimnál ha nem kezelem.

2018. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Természetesen ha nem hagyja abba akkor nagyon gyorsan orvos. Akár másik mint akihez eddig vittétek.

2018. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Férges...
2018. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van olyan fereg ami a kakiban nem látszik? Mert neki teljesen tiszta a kakija.
2018. júl. 28. 19:50
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és kutyanak adott féregtelenitő van itthon. Azt szabad de nem eszik csak erolkodik.
2018. júl. 28. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert beteg. Ezer dolog okozhatja, ezt mi innét nem tudhatjuk. Vissza kell vinni a dokihoz, mert nem gyógyult még meg. Ki kell normálisan vizsgáltatni, meggyógyítani, majd beoltatni a halálos macskabetegségek ellen.
2018. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kutyának való féregtelenítőt pedig ne adj neki!
2018. júl. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben csak minden zárva van a közelbe. A herpeszvirosos fertőzesére Curam gyogyszert írt fel meg tetrán kenőcsöt a szemere.
2018. júl. 29. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!