Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Horvátországi nyaralás alatt...

Horvátországi nyaralás alatt hozzánk szokott egy pár hetes cica. Hogyan hozhatjuk haza a határon?

Figyelt kérdés
Kicsi még, egy férfi tenyérben elfér. Egyik este grilleztünk és megjelent nagy nyávogások közepette. A husit már meg tudta enni. Azóta itt kószál és nyávog, minden nap etetjük, meg adunk neki vizet. Az anyukája sehol. Pár nap múlva megyünk haza, nem tudjuk átvihetjük e magyarországra minden papír nélkül, hiszen ilyesmit csináltatni már nincs időnk. Tudom, hogy nincs kimondottan ellenőrzés, de egy nyávogó cicát biztos észrevesznek a személyi igazolvány ellenőrzéskor, és bajba kerülni sem szeretnénk, de itthagyni sincs szívünk.
2018. júl. 28. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én egyszerűen betenném az autóban a hátul utazók ölébe és hazahoznám. Ha tele a pociját, akkor jó eséllyel aludni fog, nem nyávogni.
2018. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Hozd el.
2018. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
esetleg ha kersenél ott egy dokit és csináltatnál útlevelet? úgy már kevésbé lenne rizikós, az elkészítés meg csak pár perc.
2018. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az útlevélhez kell a veszettség elleni oltás, ami után várni kell 25 napot, és utána utazhat hivatalosan a macska. bár nem tudom Horvátországban máshogy van-e... Ha valóban olyan picike, akkor be sem adják neki ezt az oltást. Szóval nem szenvednék, és a helyetekben betenném a kocsiba, és meg se állnék hazáig:)
2018. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
3 hónapos kor alatt az útlevélhez csak chip kell.
2018. júl. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Észre sem veszik, hogy ott van. 😊
2018. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!