Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha sem én, sem a párom nem...

Ha sem én, sem a párom nem allergiás a macskákra, illetve a családban sem fordult még elő, attól a születendő gyermekünk lehet majd allergiás?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 06:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem, igen. De valószínű elég kicsi lenne rá az esély. Akkor ennyi erővel sosem lenne olyan rákos, akinek nem volt rák a családjában. Sajnos ez nem ezen múlik.
2018. júl. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha macskát tartotok, macskás házba mész haza a picivel, akkor kicsi rá az esély, mivel az immunrendszere már úgy fejlődik, hogy a macska egy megszokott tényező lesz, vagyis nem kezeli fenyegetésként.
2018. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Se Ádám, se Éva nem volt allergiás, ma mégis egy csomóan azok, gondolkozz.
2018. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha macskát szeretnétrk, ne emiatt mondjatok le róla! Az allergiás gyerek sem úgy születik. Ez kifejlõdik. Viszont ha kicsivel születése elõtt vagy után vesztek macskát, ahogy a kettes mondta, megszokja az immunrendszere.
2018. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szeretnétek*
2018. júl. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Allergia leginkább akkor alakul ki, ha nem fejlődik ki megfelelő immunerösség, mert nem találkozik soha az allergizáló anyaggal. Ezért "városi betegség" az allergia.

Tehát... rajtatok múlik.

2018. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ez nem függ össze. Nekem fordítva van, egész családom durván allergiás például, én meg nem.
2018. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Ez a megszokja az immunrendszere dolog honnan jön, ki mondja? Mert nálunk a családban mindenki pollenlergiás és mindenki a saját születési évszakában. Tehát én áprilisi vagyok és tavasszal, akik ősszel születtek azok ősszel stb.
2018. júl. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Se édesanyám, se édesapám nem allergiás a kutya- és macskaszőrre.


Én kutyák és macskák közt nőttem fel.


Allergiás vagyok rájuk :(

2018. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a tág családban mindenki macskák között nőtt fel, senki sem allergiás, 3 embert kivéve. Ennek a három embernek nem sok köze van egymáshoz, távoli rokonok, de mindhárman allergiásak, és mindhárman egy hónaposak elmúltak, mire macskájuk lett.
2018. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!