Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sokkal többe kerül az ivartala...

Sokkal többe kerül az ivartalanítás ha vemhes a macska?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
nem sokkal, kicsivel (10-20%)
2010. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%

Vemhes macskát akarsz ivartalaníttatni? Nem tudtál volna már azelőtt gondolkodni kezdeni, mielőtt a cica vemhes lett?

...itt ül az ölemben a másfél hónapos kiscicám. Rosszul lettem ettől a kérdéstől, amint megláttam, mert elgondolkodtam azon, milyen lenne, ha Vele is ilyet csináltam volna...

2010. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Örülök, hogy az ivartalanításon gondolkodsz, nagyon helyes! Bár jobb lett volna megelőzni a dolgot, de még most sem késő. Az ár egy kicsit magasabb szokott lenni, mivel nagyobb a kockázat, de nem vészesen. Ne hagyd magad lebeszélni róla!!! Ez még mindig jobb megoldás, mint a világra engedni egy újabb alom szerencsétlent. Az atyaúristen is macskával van tele, eszméletlen nehéz a kicsiknek megbízató gazdát találni.
2010. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mielőtt ítélkeznél vemhesen fogadtam be ezt a kóbor cicát, most itt ül az én ölemben is a 3 kölyke azt gondoltam amíg szoptatja őket nincs mitől félnem de épp ma láttam meg egy kandúrral...és sajnos több kölyköt már nem tudok felnevelni.
2010. jún. 19. 17:01
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Ez mind nagyon szép, de hinni a templomban kell.
2010. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szóval elkellett volna vinnem a 2 hetes kicsiktől? a műtét után gondolom elapadt volna a teje, de tényleg kövezzetek meg érte.
2010. jún. 19. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Némely doki ugyanannyiért műt vemhes macskát mint nem vemheset. De ezek szerint még kezdeti stádiumú a vemhesség, tehát vidd el a macsekot hamar. (és a már meglévő kölykeit is ivartalanítasd majd). Az ivartalanítás fontos: nem kap el betegségeket a párzáskor, nagy valószínűséggel nem lesznek daganatai, nem lesz életveszélyes gennyes méhe, és nem szül a világra rengeteg kiscicát, akiknek képtelenség gazdát találni.
2010. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem apad el a teje a műtéttől. Meg kell mondani a dokinak, hogy a macsek szoptat. Sok kóborcicát vittem már közvetlenül szülés után ivartalanításra, és utána tudott tovább szoptatni.
2010. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

2.vagyok.

Okok, akkor bocs :)

De nem biztos, hogy vemhes, ha csak ma láttad a kandúr cicával...

+szoptat is :D


Hát ha így van, akkor ne habozz, vidd el a cicát ivartalanítatni.

2010. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudod elajándékozni a kiscicákat?
2010. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!