Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tortent mar veletek ilyen? Mi...

Tortent mar veletek ilyen? Mi volt a problema es, hogyan oldodott meg vegul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 3 eves kandur cicam. Eddig sosem volt ezzel baj de kb ket hete mindig mashova pisil mint az alom fokent a ket babzsak fotelomra. Az alom tiszta, naponta takaritva es hetente cserelve van. A masik macskam nem csinalja ezt.

A kerdesem az lenne, hogy tortent-e ilyen valakinek a cicajaval es ha igen akkor mi volt az ok, illetve a megoldas?


Nyilvan nem toletek varom el, hogy kideritsetek es megoldjatok a problemat hiszen lehet, hogy beteg (ma viszem is az allatorvoshoz) csak kivancsi vagyok, hogy mas cicaknal ezt mi okozta. Elore is koszonom a valaszokat!



2018. júl. 30. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg húgykő. Fáj a pisilés és ezt összeköti az alommal, ezért pisil máshova. Biztosat csak az orvos mondhat, de vigyètek el a lehető leghamarabb, mert komoly dolog. Jobbulást a ciádnak!
2018. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam akkor is szokta, ha lecserélem az alom típusát. Csak 3 féle alom lehet, másmilyen nem vagy bepisil máshova.
2018. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!


Elmentunk tegnap az allatorvoshoz es nem talaltak semmit a vizeletmintaba, az orvos viselkedesi problemara gyanakszik. Remelem hamar kiderul mi okozza, ez igy nagyon kellemetlen. Annak viszont nagyon orulok, hogy nem beteg es, hogy nem faj neki semmi.

Kicsereltem az alom dobozt tegnap, es vettem uj fajta almot is ( regota hasznaljuk ezt a fajtat es eddig nem volt vele baj de hatha megunta ).

Koszonom meg egyszer a valaszokat!

2018. júl. 31. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem történt előtte semmilyen változás?

Az érzékenylelkű cicáknak szinte a legapróbb dolog is meg tudja viselni.

Az én macskám akkor kakilt össze-vissza, amikor elutaztam 2 napra. Felborult a megszokott kis élete.

Egyébként a kaki az alomba megy?

2018. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, szerencsere az oda!

Nem tortent semmi valtozas igazabol, de o tenyleg nagyon erzekeny cica.

Egyszer fordult elo amikor az agyamra kakilt par napig, amikor a volegenyem bekoltozott hozzam. Azota mar ez elmult es imadjak egymast. :)

Koszonom valaszod, legyen szep napod!

2018. aug. 1. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha viselkedészavar, segíthet a feliway párologtató.

Ha húgykő, akkor gyors kezelést igényel, mert belehal, bár ha jól értem, erre megvizsgálták, de pont ezek a tünetei.

Kandúroknál nagyon gyakori a húgykő.Sajnos.

2018. aug. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Igen megvizsgaltak (vizeletet vettek) es azt mondta az orvos, hogy minden jol nez ki. Most mar par napja nem pisilt be szoval szerintem az alom, alom doboz csere segitett.
2018. aug. 3. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!