Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos cicám folyamatosan...

3 hónapos cicám folyamatosan kelt minket hajnali 4-5-kor. Hogyan tudnánk erről a reggeli szokásáról leszoktatni? Van ötletetek, esetleg tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Hajnalban kell, akkor elkezd játszani majd ha megunja hangos nyávogással kelt minket. Próbáltuk késő estig játszani vele, kifárasztani, de mindig beáll a biológiai órája. Van lehetőség, esetlen trükkökkel lenevelhető erről a szokásáról? Be tud állni a mi időrendünkbe?

2018. júl. 31. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb be fog állni. Nálunk az segített, hogy nem vettük észre, hogy nyafog, így egy idő után megunta, és visszafeküdt ő is aludni
2018. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Jackson galaxy videói alapján kipróbáltam azt, hogy csak este tíz után adok neki vacsorát, de inkább éjfél, és mindig ez így fixen, máskor nem is kap enni, csak egy kis szárazat nap közben. De a fő étkezés neki a vacsora. Mivel utána beüt náluk is a kaja kóma, az éjszakát általában végig szokta aludni. De ez azért idő, míg beáll.
2018. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A macskák többször esznek keveset, úgy vannak összerakva. Nagyon egészségtelen napi egy étkezésre kihegyezni a táplálásukat. Még jó hogy bekómázik. Embernél ez olyan tuti út a cukorbetegséghez, hogy csak na.


Az én cicám anno az arcomra ült hajnal fél ötkor. Megjegyeztem este, hogy vegyem le, ha odaül. Előbb-utóbb sikerült megcsinálni félálomban, hogy megfogtam, letettem magam mellé, és aludtam tovább. Többet nem csinálta. Alhatok tízig is délelőtt, ha úgy tetszik.

A kifárasztás kutyáknak való, nem macskáknak. A macska kb. tíz percig élvez egy játékot. Legjobb tényleg ha nem vesztek róla tudomást. Ha rátok mászik elteszitek onnan, és alusztok tovább. Biztos kapcsolni fog. Alapból a macskák hajnal fél ötkor simán felkelnek, fentieket felnőtt macskák is csinálják :).

2018. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!