Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Perzsa cica tartok? Mennyire...

Perzsa cica tartok? Mennyire hullik a szore?

Figyelt kérdés
Valoszinuleg nemsoka lesz egy cicank es nagyon ugy tunik h perzsa lesz,de szeretnem megkerdezni h mennyire hullik a szore? Mert mar olvastam olyat is h annyira mint az ember haja meg h kontrollalhato a gyakori kefelessel meg furdetessel de olyat is hallottam,h iszonyatosan hullik...akinek van tudna irni rola? Meg privatba meg a szemelyisegerol ha lehet:) Elore is koszi!!:)

2018. júl. 31. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A személyisége az kérlek habitusfüggő.


Napi szinten fésüljétek, mert bizony hullik a szőre.

2018. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Tartsál inkább sima házi macskát!
2018. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon. :(
2018. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
63%
Nekem még nem volt perzsa macskám,de egyik ismerősömnek igen,és hát nem szeretnélek elkeseríteni,de nagyon hullik a szőrük,ha rendszeresen ápolva van akkor talán elviselhetőbb,de mindennap fésülni kell.
2018. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem perzsa keverék cicám van. Nagyon hullik, a szőre, ami nagyon hosszú, ez természetes. Egésznap a kertben van, és hosszú szőrébe sok minden beakad. Minden nap fésülöm. Van olyan időszak amikor jobban hullik, van amikor kevésbé. Ritkán fürdetem, inkább jóidőben, és azt nagyon szereti.
2018. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!