Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicam egy napja megszult...

Cicam egy napja megszult viszont azota ki sem mozdult a dobozbol meg enni se. Normalis ez?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne izgulj ez normális jó anya cica nekem is ilyen volt próbálj meg neki kínálni tejet vagy valami finomságot de ha szüksége lesz akkor úgyis kifog menni a dobozból:)
2010. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt csak kicsit megijedtem, elso szulese volt es rogton 6 kiscica lett :) Arra gondoltam talan ez "viselhette" meg.
2010. jún. 19. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális. Tegyél a dobozba innivalót, mert tutira szomjas, meg ha van szaftos cicakajád, akkor azt. Ilyenkor nem annyira éhes, inkább szomjas, de a hígabb, lédúsabb kaját megeszi. Csak elé kell rakni, mert kimerült és félti a kicsinyeit.
2010. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, fáradt is még :).
2010. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az én cicám is ilyen volt mivel nemrég szült 5 gyönyörüséget:)és nagyon kifáradt és nem mozdult el melölük a kezemből kellet etetni és ugy evett/ivott.mostmár el megy tölük néha de még mostsem hagya magára csak 1-2órát legfeljebb de ez normális nem kell agodnia csak nagyon kimerűlhetet szegényke de 2-3nap és már ki fog jönni a dobozból de addigis kináld tejel vagy könnyü ételekell.sok sikert jó cicázást:)
2010. jún. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Elsőre nekem is 6 kicsit szült és most megint terhes már annyira várom a piciket

nyugi minden rendben van a cicáddal:)

2010. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy tálkába melegíts tejet, dugd a doboz nyílásához és hagyd, hadd érezze meg a tej illatát. Aztán vedd ki a tálkát és ki fog jönni a cica.
2010. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!