Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatalmas problémám van!...

Hatalmas problémám van! Kiszökött a 4 hónapos kiscicám, amíg nem voltam otthon, kb 1 órára. Ez történt vele, meggyógyítható? :' (

Figyelt kérdés

Nos, amikor hazajöttem, akkor már csüggedten feküdt az ajtó előtt és vérzett a kicsi szája. Mikor közelebb mentem, észre vettem, hogy az alsó ajkáról lóg a szájbőre. Csukva van a szája, csak lógott az előtte lévő alsó száj. Közelebbről megnéztem és kivan tépődve az ínyéből :'(

Meg lehet azt gyógyítani, fel lehet azt varratni? Nagyon ki vagyok borulva. Menni akartam állatorvoshoz, csak akihez járok, az nem volt, szabadságon van -.-', és aki helyette lett volna, az meg csak 4-5-ig rendel, a másik meg 4-től 6-ig (mentségemre, úgy emlékeztem, hogy 5-6-ig rendel), így 5-re mentem oda.

És utána szóltak, hogy ő nincs.

Kb 5:20 fele rohantam volna a másikhoz, de ő már nem volt. Aztán egy ismerősömmel felhívtuk 6 fele, de lerázott, nem is érdekelte, hogy mi van a macskámmal :(

Azt mondta holnap. Csak érdekel a véleményetek :(, annyira félek.



2018. aug. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Meglehet gyógyítani, majd felvarrják. Állatorvos meg jó nagy kuki, hogy ennyire nem érdekelte.
2018. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a közelben nincs egy ügyelet?
2018. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok ügyeletről, csak erről. Egyébként mikor vártam volna a másik orvosra, akkor már jobb kedve volt, meg ki akart csomószor ugrani a kezemből, szokás szerint szökött volna nézelődni.

Meg ismerősömnél is ott volt, akkor is bámészkodott.

Meg enni is eszik így, viszont fáj neki.

Olyan horrorisztikusan csúnya, ahogy ki van tépődve az ínyéből a szája és lóg az egész.

Tuti nem fogok aludni az éjjel.

2018. aug. 1. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Hogy van a cica?
2018. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A macska jól van, ahhoz képest. Csak ahogy néztem :'(, tőből kiszakadt az alsó ajak az ínyből. Így bár csukva van a szája, lóg neki az alsó ajka :'(

Annyira csúnya és úgy félek, hogy nem is tudnak neki mit csinálni :'(

Amúgy 30 vagyok, tudom, gyerekesen viselkedem picit, de első macskám és úgy sajnálom, hogy ilyen történt vele.

Tiszaföldvári vagyok, a doki csak 16-tól lesz. Akkor fogom vinni.

2018. aug. 2. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Felvarrják és kb. 2-3hét múlva nyoma se lesz. A kismacska nagyon hamar gyógyul
2018. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!