Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért haltak meg a kismacskáink?

Miért haltak meg a kismacskáink?

Figyelt kérdés
A macskánknak született öt kiscicája, ebből kettő halva született még magzatburokban. A megmaradt háromból az egyik kisebb volt, mint a többi, és nem is nagyon akart szopizni az anyjától, ezért fecskendővel próbáltuk etetni, de két nap múlva ő is meghalt. Aztán maradt kettő, de a következő napon a másik sem akart enni, és ő is meghalt, pedig ő normális méretű volt. Most maradt egy, aki eszik normálisan, de félek attól, hogy ő is meg fog halni. Állatorvoshoz nem akarok egy ilyen kiscicát elvinni, mert nem tudom, tudnának-e vele valamit csinálni, és nem akarom, hogy összezötykölődjön az autóban. Miért halhattak meg?

2018. aug. 2. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ne is vidd, hadd haljon meg ez is...Mit számít...
2018. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nem veszélyes elvinni egy kiscicát állatorvoshoz?
2018. aug. 2. 11:44
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen emberek húzzák ki a gyufát nálam. Meghalt 4 kismacska, de orvost hívni..áááh azt minek. Én biztosan jobban tudom mit kell velük tenni, mint az a diplomás ember, akinek ez lenne a dolga, hogy segítsen. Ilyen ember kezébe még csak egy halat sem adnék.
2018. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mamacica eteti, mosdatja rendesen a kiscicát, az idő nagy részében vele van (csak enni és dolgát végezni megy el)? Nyugalom van körülöttük? Első alom?

A kiscicákat nem elég etetni, az anyacica mosdatni is szokta őket, csak így tudnak üríteni. Az sem mindegy, milyen gyakran, és mivel eteted őket. Pár napos kiscicának, ha az anyja nem gondozza, nem sok esélye van a túlélésre, sajnos.

Az orvost hívjátok ki, de legalább telefonon kérjetek tőle tanácsot. Én nem vinném el a rendelőbe, ha van esély rá, hogy az anyamacska mégiscsak szoptatja, gondozza, mert mi van, ha utána nem fogadja el a picit. Ha egyáltalán nem foglalkozik vele, akkor viszont sürgősen tenni kell valamit, ezért beszéljetek a dokival.

2018. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, eteti őket és mosdatja is. Első alom. De például furcsálltam, hogy mikor megszülettek, akkor nekem kellett odaraknom a macskát, hogy feküdjön oda és szoptassa őket, mert amúgy csak nézte őket.

4 naposak a kiscicák, pont ezért félek elvinni őket állatorvoshoz.

2018. aug. 2. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős az anya?
2018. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem 6 órára van a rendelő, azalatt semmi bajuk nem lesz, foglalj időpontot.


Amúgy érdemes mamacicát ivartalanítani, mert egyrészt szenved (nem kellemes félévente elleni), másrészt mint látható csak meghalnak a kicsik, keverékeket felesleges szaporítani, van elég.

2018. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire felelőtlen vagy, és még szaporítasz is? Hordd el magad az állatorvoshoz a kicsivel együtt, mamacicának meg kérj időpontot ivartalanításra!
2018. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem szaporitottam, a macskank egy kobor macska volt, akit par honapja fogadtunk be.

En normalisan feltettem egy kerdest, mi jogon irja valaki azt, hogy hordjam el magam? Pont azert tettem fel a kerdest, hogy egyaltalan egy ilyen kismacskat nem veszelyes-e elvinni.

2018. aug. 2. 22:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem hívd ki... Nem ajánlom az autózást
2018. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!