Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Barna, fekete pötty a cica...

Barna, fekete pötty a cica fülében?

Figyelt kérdés
A kiscicám fülében látok pár barna, fekete foltot. Nem teljesen lent, hanem fölül. Amikor voltunk utoljára orvosnál, kb 1 hónapja, azt mondta hogy tiszta neki. Koszos lehet vagy atkás? Esetleg nedves vattával kicsit meg lehet neki törölni? Kizárólag ott a felső részét a fülnek, nehogy felsértsek valamit a fülében. Váladék nincs benne egyáltalán. Szokta vakarni, nem sokat, de már láttam párszor. Előre is köszönöm.
2018. aug. 4. 16:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat kimaradt, hogy csak benti cica!
2018. aug. 4. 16:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki azt mondja, hogy tiszta, akkor lehet, csak te reagálod túl a dolgot ? Nem lehet, hogy csak pigmentfoltocskák azok és a vakarózásnak semmi "orvosi" oka nincs?
2018. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, eddig nem láttam a pöttyöket korábban. :) de lehetséges, hogy én reagálom túl :D
2018. aug. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!