Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy kötődjön...

Mit csináljak, hogy kötődjön hozzám a cicám?

Figyelt kérdés
Két 4 hónapos cicám van, egy kandúr, egy nőstény. A kislányt egy hónap múlva elviszik, de a kisfiú úgy tűnik marad. Az anya macska még mindig szoptatja őket. Ez neki már nagyon sokadik alom, mindig volt aki kért tőlünk cicát. Ez az első alkalom, hogy megtartom a kis kandúrt. Próbálok összebarátkozni vele, hogy jöjjön oda hozzám, foglalkozzon velem, legyen olyan mint az anya, igazi bújós cica, de semmi. Mivel születéstől nálam van, kézhez, emelgetéshez, emberhez, szokott. Vagy ennél többet ne is várjak? Régen neveltem tovább kiscicát 5 hónapos kora után.

2018. aug. 4. 17:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Az enyém is így volt, amíg szoptatta az anyja, és itt voltak a testvérei, addig két másodpercig nem akart megmaradni a kezemben, állandóan dolga volt. Most, hogy egyedül maradt (a testvérek gazdákhoz kerültek, az anyja fúj rá), folyamatosan rajtam lóg, én lettem a pótmama. Éjszaka a karomra csavarodva alszik, az ágyon nem tudok arrébbmenni úgy, hogy ne jöjjön utánam.
2018. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!