Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy törzskönyvezett orosz kék...

Egy törzskönyvezett orosz kék macska nagyjából mennyibe kerül Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem kiállításokra szeretném vinni, hanem lakásban tartani.

2018. aug. 5. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szaporítós van 50-60ezertől, normális 100-120-tól kezdődik, és ez még messziről sem tenyészmacska ár.
2018. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 50-60-ért nem kap törzskönyves szaporítótól sem... (nem is tudom, van-e olyan, aki orosz kéket szaporít), törzskönyv nélkül meg 0, azaz nulla az esély, hogy igazzy orosz kéket kapj szaporítótól.

De máig nem tudom, miért nem tenyésztőtől kérdezed meg?

2018. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az összes tenyésztőnél 170-180 ezer Ft-ba kerülnek. fajtatiszta orosz kéket nem szaporítanak az emberek, sárga szemű és szürke cicákat próbálnak 20 ezer Ft-tól kezdve eladni, de sem külsőleg, sem belsőleg nem olyanok ők, mint egy törzskönyves orosz kék cica...
2018. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Törzskönyv nélkül az soha nem is volt orosz kék -_-
2018. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mivel úgy látom mostanában nagyon elszaladtak az árak. Egy tenyésztőt találtam, árat nem ír, de állítólag ez az egyik legdrágább macska, és egyéb macskafajtákat is 250.000-ért látok.
2022. dec. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!