Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskánk. Mi lehet a...

Van egy macskánk. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2-3 napja nincs túl jól, ma szinte nem is evett csak egy nagyon kis tejet kortyolt. Kihívtuk hozzá az orvost. Azt mondta lehet kismacska maradt benne vagy valamilyen csomó van benne, amitől nem tud rendesen kakilni, így adott neki hashajtót. Bár ez nemsokat segített, csupán a légzése lett jobb. Eleinte mérgezésre gyanakodtunk, de a macska nem hányt, nem nyáladzik, viszont az állapota nem jó és valamitől nagyon le van fogyva és nincs étvágya.
2018. aug. 5. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Be kelk vinni egy normálisan felszerelt rendelőbe. Amúgy se értem mert ha cica maradt benne nem hashajtót szoktak adni..
2018. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy kókler nem állatorvos. Ügyeletre kell vinni. Ezért lett volna jó ivartalanítani, megelőzve az ilyen gondot hogy cica maradt benne. De feltételezem akkor ellett, hol van a többi kicsi?
2018. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja ellett és egészséges kismacskákat. Ezért szerintem ez elég butaság. De amit mondott, hogy elvileg a testében (hasában) valami csomó vagy valami van. Ezért adott neki fájdalomcsillapítót és hashajtót.
2018. aug. 5. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvos.Kellene vérteszt,felv-fiv van-e,ehhez pár csepp vér kell,nem olyan drága.Ha napok óta nem eszik,nem is nagyon van neki mit kakilni szerintem.Lehet ki is van száradva.Igazából nagyon sok baja lehet,az enyémnél nagyon komoly oka volt a nem evésnek,felv+ volt,macskaleukózisos.Pár nap alatt elvitte.Remélem nektek nem kell ezt átélni.
2018. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A négyes vagyok,még az jutott eszembe, hogy ha 3 hónapja ellett,és ha maradt volna benne még cica, már nem élne,nem? Hullamérgezést kapott volna elég gyorsan a benne maradt,vélhetően egy idő után elpusztult és bomlásnak indult kölyöktől.Ezt a lehetőséget én kizárnám.Ha kitapintott valamit az lehet daganat,ciszta...szegény nagyon szenvedhet.
2018. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet egy ilyen állatkórház és vajon megmenthető még?
2018. aug. 5. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Első körben elkérik a vizsgalat+a vérteszt árát, plusz ha kell,kap injekciókat is,ez kb 15ezer durván.Ha úgy gondolja,hogy ultrahang is kéne,akkor több.Látatlanban nem tudom,hogy megmenthető-e,ha dokihoz viszitek,és ő úgy látja,kezelni kell,ha reménytelen,altassátok el,ne szendvedjen.
2018. aug. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!