Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kb.2 hónapos cicám...

Van egy kb.2 hónapos cicám nem fajtiszta egy hetet egy szobában kell tartanom, mert befogadott cica és csak majd vasárnap tudom odaadni az illetőnek! Baj ha most 1 hét alatt megszokik valamit majd utánna újra kell szoknia teljesen más környezethez?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlel! Mielőtt jönnének a gyűlölködő kommentek tudja az illető hogy, cicát kap és be lesz addigra rendezkedve a cica fogadásához ,csak addig (1 hét) ki kell húzni valahogy nekem vele! Segítsetek!

2018. aug. 8. 09:46
 1/4 anonim válasza:
88%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a cicák nagyon okosak. Főleg kis korukban, szinte mindent nagyon könnyen megszoknak, megtanulnak. Szerintem nem lesz vele probléma.
2018. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

OFF: Minden macska fajtiszta, gondolom a tiéd anyja se keveredett össze egy elefánttal.


ON: Semmi gond nem lesz az új hely megszokásával, könnyen alkalmazkodnak.

2018. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
de fajtiszta, erről biztosithatlak.
2018. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Kicsi még,nem lesz gond!
2018. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!