Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lany cica ivartalanitas,...

Lany cica ivartalanitas, mutet. A cica nem elte tul. Azt mondta az allatorvos, hogy sajnalja de rosszul reagalt az altatasra. Szerintetek ez normalis dolog?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, hogy allergiás reakció alakul ki a szervezetben, és nem ébred fel. Embernél és állatnál is.
2018. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen. Embereknél is műtét előtt alá szoktak íratni nyomtatványokat ezzel kapcsolatban, hogy vállalja a műtéttel járó kockázatokat. De aki fél ettől, az bármilyen nemű altatás előtt csináltathat teljes körű kivizsgálást és vértesztet, ami esetleges túlérzékenységeket vagy betegségeket mutathat ki.
2018. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető, nagyon nagyon ritka esetben. Sajnálom. :(
2018. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
61%
Én is úgy tudom, hogy ez nagyon ritka, épp ezért az én véleményem az, hogy nem normális ami a cicáddal történt... Nagyon sajnálom, hogy elveszítetted.:(
2018. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,én is úgy gondolom hogy körültekintőbbnek kellene lenni az orvosoknak is,mert ha elviszed az egeszseges allatot,jot akarsz neki es ivartalanittatod,pontosan ez az amire nem szamit az ember,nem az en cicam volt de olyan rosszul erintett hogy ugy gondoltam megkerdezem ki mit gondol errol..
2018. aug. 9. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden altatás kockázatos. Ahogy már előttem is sokan írták, előfordul az ilyen. Nem kell feltétlen az állatorvost hibáztatni, főleg, ha semmi arra utaló bizonyítékod nincs, hogy ők hibáztak.

Ha gondolod, akkor érdeklődj olyan gazdiktól, akik odajárnak, hogy hallottak-e már hasonlóról a rendelőben. Ha egyszeri eset volt, akkor valószínűleg sajnos ti voltatok az ezerből egy, ha már korábban is előfordult, akkor lehet esetleg elkezdeni ilyen feltételezéseket, de addig teljesen felesleges és alaptalan.

2018. aug. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Uristen! Tudom régi kérdés, de nagyon sajnálom🥺
2022. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm😔
2022. nov. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!