Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyedül hagyhatom már biztonsá...

Egyedül hagyhatom már biztonságosan?

Figyelt kérdés
2 napja vettünk egy 8 hetes kiscicát,bár kinti cica volt almot használt....nállunk benti cica,csak éjszakára van kint.Nállunk is használta már az almot,1-2 óra hosszára maradt már egyedül a lakásban,nem érzem hogy történt volna baleset. Mikortól mondható hogy szobatiszta,bent merjem hagyni éjszakára? Első cica,nem tudom mire számitsak.
2018. aug. 10. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A cicák gyorsan megtanulják az alomhasználatot, csak tedd az almot egy nyugodt helyre, távol onnan, ahol eszik, és takarítsd rendszeresen. Persze balesetek előfordulhatnak, de akkor feltörlöd a pisit/felszeded a kakit, beledobod az alomba és megmutatod a cicának, nem akkora tragédia, hogy ezért kizárd éjszakára.
2018. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az almot milyen időközönként kell kicserélni?
2018. aug. 10. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Naponta egyszer, ha gyakrabban használja, kétszer kell kilapátolni a pisit-kakit. Néhány naponta érdemes utántölteni a kilapátolt mennyiséget.

Két hetente - havonta (gazdinként megoszlanak a vélemények, cicától is függ, van, aki heti szinten cserélget) a teljes almot cserélni kell, ekkor érdemes magát a dobozt is kitakarítani.

Én általában havonta szoktam teljes cserét csinálni, mikor már kezdi átvenni a pisiszagot, illetve kezd csökkenni a nedvszívó képesség.

2018. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!