Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy kivizsgálás...

Mennyibe kerül egy kivizsgálás az állatorvosnál?

Figyelt kérdés

A kiscicám nem tud ráállni az egyik lábára. Elakarom vinni állatorvoshoz, de félek hogy túl sokat kér el.

Körülbelül mennyibe kerül csak egy kivizsgálás?


2010. jún. 20. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
kezelés függvénye, általában csak a vizsgálatért nem nagyon kérnek semmit a dokik
2010. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagyon eltérő. Van olyan állatorvos, amelyik 3000-5000Ft-ot kér, csak azért, hogy ránéz a cicára.

De a normálisabbak nem kérnek csak egy vizsgálatért (olyanért, ami nekik sem kerül költségbe pl. nem kell röntgen, ultrahang stb.) semmit. Sőt, múltkor elvittem a cicámat, mert volt benne egy kullancs. Kivették neki. Már készültem rá, hogy pár ezer ft biztos lesz, de nem kértek érte semmit.

Ha netán pécsi lennél, tudok ajánlani állatorvost, ahova érdemes menni.

2010. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Az én kis kandúrim is így járt a jobb első lábával !

Kijött az orvos , kapott rá gyógyszert !

Én azt hittem el van törve , de megtapintotta és mondta hogy törést nem érez csak zúzódást !

1.500.- kért !

Amúgy Kis városban lakom !

2010. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicámat autó ütötte el, szerencsére csak a lába sérült. Az állatorvos a vizsgálatért, kezelésért együtt kért 5000ft-ot. Viszont másik macskámért 3500-at kért egy másik állatorvos, pedig csak megvizsgálta...
2010. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok pécsi, de köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 22. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Állatkórházban 8k-ért tapogatták meg a hasát, és néztek bele a szájába.

Labor vizsgálat még +18k lett volna.


Maradok a "mezei" állatorvosunknál, annál 4k-ba oltással együtt belefér 4k-ba a macskanézegetés.

2010. jún. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!