Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Túlélheti a traumás sérülést?

Túlélheti a traumás sérülést?

Figyelt kérdés

A macskám egész nap csak aludt. Eddig nem is volt annyira gyanús. Aztán már nagyon megijedtem mert utánna olvastam es azt hittem mérget evett, mert le volt gyengülve, és alig evett meg ivott. De ma reggel elvittük allatorvoshoz, ugyanis amikor reggel megneztem hogy van nem birt lábra allni, eldolt mint egy rongybaba. Sürgősen elvittuk egy állatorvoshoz, adott neki szteroidos injekciót meg egy fecskendőt amiben benne van amivel etetnem kell naponta egyszer. Szerinte trauma érhette, és ettől bénult le. Azt mondta nagy csoda kell hozzá hogy felépüljön. Szerintetek felépülhet? Itthon mit csináljak vele? Csak hagyjam pihenni? Vagy vigyem ki e levegőre?

A végere leírnam hogy van egy anyamacskánk, ő fialta (4 et fialt) de már csak 2 van es abból lett az egyik beteg (2hónaposak) ha nem írtam le valamit kérdezzetek.



2018. aug. 12. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Röntgent csinált a doki?

Nekem van egy cicám aki egyszer megsérült és csak vonszolta a hátsó felét sőt még be is pisilt, törés nem volt csak zúzódás, napról napra jobban lett és teljesen rendbejott.

De pl. A kutyusomnak sérve volt, neki műtétre és hosszas fizitoterapiara volt szüksége, de már ő is rendben van.

2018. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha túléli a cica a mai napot, vidd el hétfőn egy komolyabb intézménybe, mondjuk egy állatkórházba, ahol van labor, röntgen és UH!
2018. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Röntgent nem csináltak csak ilyen szórós valamivel ellenőrizték az idegrendszerét. Kicsit reagált ra de nem úgy mint kellene.
2018. aug. 12. 14:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Szúrós*
2018. aug. 12. 15:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki már jobban van. Felemelte a fejét de sajnos megtartani még nem bírta. De én bízok benne
2018. aug. 12. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd el holnap egy normális helyre, ahol alaposabb vizsgálatot csinálnak!
2018. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!