Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha a tesóm...

Mit csináljak ha a tesóm macskája teljesen utál engem?

Figyelt kérdés
Hamarosan már 1 éves lesz, az elején nem voltam annyira macskás, néha "kínoztam" úgy hogy a fülét sodorgattam meg a lábát. De azóta SOHA nem bántottam, sőt, mibdig amikor a teraszon van simogatom (vagy a tesom fogja meg nekem vagy alszik a macska) egyébként mindig elrohan tőlem teljesen.
2018. aug. 14. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hülye, veled ellentétben.
2018. aug. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, ne akard simogatni.
2018. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haragtartó tud lenni. Én egyszer összetörtem a kedvenc játékát és hónapokig nem nézett rám szinte. XD pedig amúgy bújós.
2018. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kérdezd meg a tesód hogy adhatod - e neki a kaját te, minden nap és foglalkozol is vele, meg ha te eszel és odamegy, hogy kuncsorogjon kaját akkor adj neki belőle. Akkor haladsz jó úton, ha a cica random odadörgölődzik a lábához, vagy követ akkor szeretni fog. De mint az előző kommentelő is mondta elég haragtartó személyiségek ezek a ciccek, de próbáld meg kiengesztelni! 🙂

Egyébként milyen fajta és mennyi idős?

2018. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vörőös színű, a fajta nevét nem tudom. Októberbe lesz 1 éves
2018. aug. 24. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!