Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
rewasged16 nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljak ha a tesóm macskája teljesen utál engem?

Hamarosan már 1 éves lesz, az elején nem voltam annyira macskás, néha "kínoztam" úgy hogy a fülét sodorgattam meg a lábát. De azóta SOHA nem bántottam, sőt, mibdig amikor a teraszon van simogatom (vagy a tesom fogja meg nekem vagy alszik a macska) egyébként mindig elrohan tőlem teljesen.

aug. 14. 00:52  Privát üzenet  

A válaszok
Mert nem hülye, veled ellentétben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont aug. 14. 10:43 Privát üzenet
Hagyd békén, ne akard simogatni.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont aug. 14. 13:39 Privát üzenet
Haragtartó tud lenni. Én egyszer összetörtem a kedvenc játékát és hónapokig nem nézett rám szinte. XD pedig amúgy bújós.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont aug. 16. 08:59 Privát üzenet

Kérdezd meg a tesód hogy adhatod - e neki a kaját te, minden nap és foglalkozol is vele, meg ha te eszel és odamegy, hogy kuncsorogjon kaját akkor adj neki belőle. Akkor haladsz jó úton, ha a cica random odadörgölődzik a lábához, vagy követ akkor szeretni fog. De mint az előző kommentelő is mondta elég haragtartó személyiségek ezek a ciccek, de próbáld meg kiengesztelni! 🙂

Egyébként milyen fajta és mennyi idős?

# 4/5Időpont aug. 24. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vörőös színű, a fajta nevét nem tudom. Októberbe lesz 1 éves

# 5/5Időpont aug. 24. 23:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy kb.2 hónapos cicám nem fajtiszta egy hetet egy szobában kell tartanom, mert befogadott cica és csak majd vasárnap tudom odaadni az illetőnek! Baj ha most 1 hét alatt...
A macskám 1 nappal ezelött elkezdett furcsán nyávogni és kicsit emelgette a fenekét! Ma már csak brümmög (akinek van macskája az tudja, hogy milyen mikor brümmög) és fekszik és...
Kiscicáim lassan két hetesek. Az egyiknek kinyíltak a szemei, de a másik kettőnek a két szeme közül csak az egyik nyitott, a másik teljesen le van záródva. Ez természetes? Mit kell csinálnom?
Az öcsém macskája megtámad, de nem értem miért?
Hogyan szedjünk ki egy macskából egy horgot? Szerintetek hogyan kéne kiszedni? (éééés nem teljesen szelíd)
A férjem teljesen macska bolond! Nagyon szeretne egy macskát, de én nem tudnám el viselni! Bele fog nyugodni, hogy soha nem lehet macskája?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!