Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyamatosan harap és karmol...

Folyamatosan harap és karmol a kiscicánk, kb fél éves lehet. Hogy lehet erről leszoktatni?

Figyelt kérdés
Ha alszik akkor normális. Mit lehetne tenni?
2018. aug. 14. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem leszoktatni kell erről, hanem megfelelő cica-gazdi bizalmat kiépíteni.
2018. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Milyen helyzetekben?

Nem egyszerűen csak arról van szó, hogy akkor, és annyit érsz hozzá, amennyit csak gondolsz? Ő meg ezt soknak gondolja?

2018. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jakson Galaxy videókat érdemes nézni.

Sok benne az energia és nincs kézkez szoktatva se valószínúleg.

Sokat, sokat kell vele játszani, és kondicionálni hogy mit szabad és mit nem. Ezekhez érdemes egy kis vízipisztolyt és jutalomfalatot beszerezni.

2018. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Inkább ahogy az utolsó írta, nagyon energikus macska és mikor éber, akkor egyből játszana és valami oknál fogva a kézfej egy játékszer neki, ahogy minden ami a szeme elé kerül és tudja mozgatni. Megnézem a videókat!
2018. aug. 14. 21:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy nem lenne meg a bizalom, főleg akkor érzem hogy meg van, mikor fáradt már. Meg velem lóg mindig.. csak ez a harapás karmolás már néha sok.
2018. aug. 14. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik cica mellé esetleg? A miènk is "vadul" néha amikor játszani támad kedve, olyankor kijátszzák magukat együtt. A lány cicánk eddig engem karmolt meg harapdosott amíg nem volt meg a fiú cica, neki nagyon kellett mert én annyit nem tudtam vele játszani mint amennyit igényelt. Lehet nálatok is megoldás lehet.
2018. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta minden kamasz cicánk, kis ördögök voltak, kézfejem csupa seb, én munkáskesztyűt húztam hozzájuk, birkózáshoz. Le fog jönni erről teljesen, szelíd, kézbebújós cica lett nálunk is mindből, mikor elmúlt a kamasz-korszak. Addig rémes volt, de egyéves korára már teljesen ment lesz ettől.
2019. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!